معرفی پلاگین Docuflow

پلاگین Docuflow یکی دیگر از محصولات شرکت archigrafi به منظور ساده سازی کار کاربران رویت می باشد. ویژگی های این پلاگین عبارت اند از :

  • از تمامی اسناد خود در یک مرحله خروجی بگیرید

همانطور که می دانید در رویت نمی توان در یک مرحله از مدل خود هم خروجی dwg بگیرید و هم خروجی pdf. شما باید در یک مرحله خرمجی های dwg را گرفته و در مرحله بعد خروجی pdf را با استفاده از این پلاگین شما می توانید پس از انتخاب صفحه های مورد نظر بین فرمت های dwg, pdf, ifc ، خروجی مورد نظر خود را انتخاب کرده و با یک دستور فرمت های دلخواه خود را داشته باشید.

  • انتخاب صفحه های مورد نظر به آسانی

با استفاده از پلاگین Docuflow علاوه بر چینش نقشه ها بر اساس حروف الفبا، شما می توانید نقشه های خود را بر اساس تاریخ ایجاد و یا اصلاح مرتب کرده و نقشه مورد نظر را انتخاب کنید.

  • تهیه لیست نقشه ها

با استفاده از این پلاگین شما می توانید با چند کلیک لیست نقشه های خود را تهیه کنید. همچنین با استفاده از پلاگین Reports ( لینک ) شما می توانید مشکلات نقشه را نیز در لیست نقشه ها وارد کنید.

  • سرعت بالا

با توجه به اینکه کدنویسی این پلاگین از ابتدا توسط ما انجام شده و از هیچگونه منبع خارجی استفاده نشده این پلاگین دارای سرعت بالای در گرفتن خروجی دارد. تا جایی که در بخش فایل های pdf ، این پلاگین 65% سریع تر از پلاگین Bluebeam عمل می کند.

  • تطابق با استانداردهای شرکت شما

یکی از نکات مورد توجه هر مسئول دفتری، استاندارد بودند خروجی ها می باشد. ما این ویژگی را در پلاگین گذاشتیم تا تمامی خروجی ها طبق استاندارد تعریف شده توسط کاربر باشد.

Download Size: 908 KB
Release Date: 4/20/2017
Last Updated: 10/27/2017
Version Info: 1.5.0
Website: www.archigrafix.com
Cust. Support: sales@archigrafix.com
Compatible with:
Autodesk Revit Version: 2018 , 2017 , 2016 , 2015
Autodesk Revit Architecture Version: 2016 , 2015
Autodesk Revit Structure Version: 2016 , 2015
Autodesk Revit MEP Version: 2016 , 2015

توجه :

این پلاگین به صورت آزمایشی (Trial) بوده و برای 7 روز قابل استفاده می باشد. برای استفاده بیشتر از یک هفته باید نسخه اصلی را خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0/5 (0 Reviews)