Home / تازه های BIM / امتیازات جدید رویت ۲۰۱۸
رویت 2018 بتا امتیازات ورژن جدید رویت
رویت 2018 بتا نرم افزار رویت

امتیازات جدید رویت ۲۰۱۸

امتیازات جدید رویت ۲۰۱۸ بتا؟

اما تغییرات دیگر و مهمی که در رویت ۲۰۱۸ اتفاق خواهد افتاد شروع پله از سطح زمین به بالا و ارتباط بین زمین وسطح دیگری است که این جزء تغییرات بزرگ رویت درورژن ۲۰۱۸ به نظر می رسد که بایدمنتظر رونمایی از رویت ۲۰۱۸ باشیم.

چند اتصالی بودن پله ها با بخشهای ساختمان: در حال حاضر هر RUN و یا پاگرد یک کد دارد که شما می توانید تعداد زمین برای پایه ها یا محدودیت هایی که باید اجرا شود را تعیین کنید.شما دراینجا دوگزینه پیدا می کنید که برای مشخص کردن سطح و مشخصه قسمت بالا است که گزینه اول درمورد سطح زمین و دیگری درمورد کف پله و همینطور پیشانی پله است.

رویت 2018 در نرم افزار رویت
رویت ۲۰۱۸

رویت ۲۰۱۷ انقلابی درساخت دیوار به نمایش گذاشت اماایرادی که داشت این بود که به حالت قبل برنمی گشت وویرایش نمی شد اما در رویت ۲۰۱۸ گزینه هایی همچون Undo  و Redo  اضافه شده است که برای کارها بسیار مناسب و راحت است.

امکان بسیارمناسبی که در رویت ۲۰۱۸ می توان اشاره کرد این است که شما می توانید دیوارهای مشابهی که تشکیل دادید و همچنین برای لایه های آنها چند ساعت وقت صرف کردید را به گروپ تبدیل کنید که بسیارراه کاربردی درقسمت دیوارهای دررویت است. شما می توانید با گرفتن Ctrl  تمام لایه هارا انتخاب کنید و آنهارابه گروپ تبدیل کنید اما نکته قابل توجه اینه که ما می توانیم قسمت خارجی و داخلی دیوار و باهم انتخاب کنیم و یک طرف دیوار را انتخاب کنیم. و حتی می توان اسم به لایه بدهیم.و  می توانید ویرایشگر گروه راباز کنید و به ساختارویراشگرها بپردازید. دراین قسمت شما می توانید هرچیزی که بهش نیاز دارید و ببینید.

قبل از این شما می توانستید برخی از اطلاعات متن را به برچسب اضافه کنید اما درحال حاضر شما می توانید یک گزینه جدیدی اضافه شده است که شما می توانید درکنار برچسب تصویر عنصر مورد نظررا مشاهده کنید که شمادرواقع دراین بخض می توانید خانواده عنصر مورد نظر را مشاهده کنید. ودراین قسمت که ابزاری به نام Crop thumbail  که می توانید یک محدوده برای نمایش عنصر قرار بدهید.

رویت 2018 ویژگی ها

از بهترشدن گزینه های رویت ۲۰۱۸ که درمورد Hook 3D  برای میلگرد می توان اشاره کرد که این با وجود این ابزار می توانید قلاب خود رادر اطراف محور میلگرد بچرخانید و بسیار مفید برای ایجاد تقویت جزئیات به حساب می آید.

هنگامی که رویت ۲۰۱۳ ویژگی Stair by component  را معرفی کرد وقتی شما پله ای به اشتباه ترسیم می کردید باید دوباره به ترسیم   پله خودتان می پرداختید اما درنسخه ۲۰۱۸ گزینه Flip  به آن اضافه شده که به رفع این مشکل پرداخته است. درنسخه های قبل بااستفاده از ابزار  Mirror به رفع این مشکل می پرداختند اما الان با توجه به گزینه Flip  کار برای ما خیلی راحت شده است.

مترجم: مهندس محمد پاک نظر

درباره زهره یوسفی خو

زهره یوسفی خو
اولین نویسنده کتب آموزش نرم افزارهای BIM در کشور تدریس نرم افزارهای پایه , و تخصصی معماری و دارنده گواهینامه بین المللی از شرکت اتودسک در زمینه نرم افزار Revit Architecture

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My title