رویت 2018 بتا امتیازات ورژن جدید رویت

امتیازات جدید رویت ۲۰۱۸

امتیازات جدید رویت ۲۰۱۸ بتا؟

اما تغییرات دیگر و مهمی که در رویت ۲۰۱۸ اتفاق خواهد افتاد شروع پله از سطح زمین به بالا و ارتباط بین زمین وسطح دیگری است که این جزء تغییرات بزرگ رویت درورژن ۲۰۱۸ به نظر می رسد که بایدمنتظر رونمایی از رویت ۲۰۱۸ باشیم.

چند اتصالی بودن پله ها با بخشهای ساختمان: در حال حاضر هر RUN و یا پاگرد یک کد دارد که شما می توانید تعداد زمین برای پایه ها یا محدودیت هایی که باید اجرا شود را تعیین کنید.شما دراینجا دوگزینه پیدا می کنید که برای مشخص کردن سطح و مشخصه قسمت بالا است که گزینه اول درمورد سطح زمین و دیگری درمورد کف پله و همینطور پیشانی پله است.

رویت 2018 در نرم افزار رویت

رویت ۲۰۱۸

رویت ۲۰۱۷ انقلابی درساخت دیوار به نمایش گذاشت اما ایرادی که داشت این بود که به حالت قبل برنمی گشت و ویرایش نمی شد اما در رویت ۲۰۱۸ گزینه هایی همچون Undo  و Redo  اضافه شده است که برای کارها بسیار مناسب و راحت است.

امکان بسیارمناسبی که در رویت ۲۰۱۸ می توان اشاره کرد این است که شما می توانید دیوارهای مشابهی که تشکیل دادید و همچنین برای لایه های آنها چند ساعت وقت صرف کردید را به گروپ تبدیل کنید که بسیارراه کاربردی درقسمت دیوارهای دررویت است. شما می توانید با گرفتن Ctrl  تمام لایه ها را انتخاب کنید و آنهارا به گروپ تبدیل کنید اما نکته قابل توجه این است که ما می توانیم قسمت خارجی و داخلی دیوار را باهم انتخاب کنیم و یک طرف دیوار را انتخاب کنیم. و حتی می توان اسم به لایه بدهیم و می توانید ویرایشگر گروه راباز کنید و به ساختارویراشگرها بپردازید. در این قسمت شما می توانید هرچیزی که به آن نیاز دارید را ببینید.

قبل از این شما می توانستید برخی از اطلاعات متن را به برچسب اضافه کنید اما درحال حاضر شما می توانید یک گزینه جدیدی اضافه شده است که شما می توانید درکنار برچسب تصویر عنصر مورد نظر را مشاهده کنید که شمادرواقع دراین بخض می توانید خانواده عنصر مورد نظر را مشاهده کنید. و در این قسمت که ابزاری به نام Crop thumbail  که می توانید یک محدوده برای نمایش عنصر قرار بدهید.

رویت 2018 ویژگی ها

از بهترشدن گزینه های رویت ۲۰۱۸ که درمورد Hook 3D  برای میلگرد می توان اشاره کرد که این با وجود این ابزار می توانید قلاب خود رادر اطراف محور میلگرد بچرخانید و بسیار مفید برای ایجاد تقویت جزئیات به حساب می آید.

هنگامی که رویت ۲۰۱۳ ویژگی Stair by component  را معرفی کرد وقتی شما پله ای به اشتباه ترسیم می کردید باید دوباره به ترسیم   پله خودتان می پرداختید اما درنسخه ۲۰۱۸ گزینه Flip  به آن اضافه شده که به رفع این مشکل پرداخته است. درنسخه های قبل بااستفاده از ابزار  Mirror به رفع این مشکل می پرداختند اما الان با توجه به گزینه Flip  کار برای ما خیلی راحت شده است.

مترجم: مهندس محمد پاک نظر

2 پاسخ
 1. حامد احمدی می گوید

  بسیار خوب بود. به این امید که تا آخر فروردین در رایانه ام نصب باشد.
  اما در مورد لومیون هفت هم بررسی بفرمایید… چشم انتظاری هم حدی دارد!
  سایت بسیار عالی ای است، سال ها است که پیگیر این سایت هستم. از اون قدم های اول.
  سپاسگزارم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *