VIEW سازی و شیت بندی در REVIT

چه کسی می گوید کم اهمیت ترین بخش کار شیت بندی و VIEW سازی است؟

 

 

 

روش های VIEW سازی و شیت بندی در REVIT

دیگر زمان آن رسیده تا از تکنولوژی های جدید استفاده کرده و کار خود را آسان تر کنید. نرم افزار REVIT قابلیت های بالایی در زمینه افزایش سرعت طراحی و نقشه کشی دارد، که در این میان استفاده از ابزارهای خاص و هوشمند جزئیات سازی و شیت بندی جزئی از برترین توانایی های آن محسوب می شود.

چرا زمانی که صرف انجام عملیات های ترسیم نماها بزرگنمایی ها و برش ها و … می شود نباید به پروژه های جدید اختصاص یابد؟

اولین قدم برای تهیه دیتایل های جزئیاتی ایجاد پلانهای بزرگنمایی از بخشهای موردنظر است. اصولاً در حین تکمیل مستندات و کدگذاری ها، برچسب گذاریها و دیگر متعلقاتی که لازم به توصیف عناصر در پلان هستند متوجه می ­شوید که انجام تمامی آن‌ ها در پلان اصلی کاری نادرست است لذا ابتدا بهتر است قسمت­هایی که نیازمند ارائه توضیحات بیشتر در رابطه با اطلاعات موجود در عناصر به کار رفته دارند در پلانهای مجزا گردآوری شوند.

تا کی روزها را صرف شیت بندی و دادن رفرنس های دیتایل ها بزرگنمایی ها ی پروژه ها می کنید؟

پس از آماده ­سازی شیت آن را به محیط پروژه وارد کرده و نقشه ­ها را در آن جاگذاری می­ کنیم در این مبحث شما با چگونگی قرارگیری نقشه ­ها در شیت­ ها با قوانین خاص آشنا شده و از ابزارهایی که مخصوص تنظیمات نقشه ها درون شیت­ ها می ­باشد آشنا می شوید. اگر علاقمند به دریافت آموزش کامل روش های شیت بندی و تهیه شیت های ویژه با تایتل و لوگوی شرکت هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا بسته آموزشی شیت بندی و چاپ را در بخش محصولات آموزشی تهیه کنید. در این محصول تمامی روش های تولید و طراحی انواع شیت ها و قرار گیری عکس یا متن در آن به صورت ساده یا پارامتریک آموزش داده شده است.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا میخواهید دیدگاه خود را ثبت کنید؟
آزادانه دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *