VIEW سازی و شیت بندی در REVIT

چه کسی می گوید کم اهمیت ترین بخش کار شیت بندی و VIEW سازی است؟

 

 

 

روش های VIEW سازی و شیت بندی در REVIT

دیگر زمان آن رسیده تا از تکنولوژی های جدید استفاده کرده و کار خود را آسان تر کنید. نرم افزار REVIT قابلیت های بالایی در زمینه افزایش سرعت طراحی و نقشه کشی دارد، که در این میان استفاده از ابزارهای خاص و هوشمند جزئیات سازی و شیت بندی جزئی از برترین توانایی های آن محسوب می شود.

چرا زمانی که صرف انجام عملیات های ترسیم نماها بزرگنمایی ها و برش ها و … می شود نباید به پروژه های جدید اختصاص یابد؟

اولین قدم برای تهیه دیتایل های جزئیاتی ایجاد پلانهای بزرگنمایی از بخشهای موردنظر است. اصولاً در حین تکمیل مستندات و کدگذاری ها، برچسب گذاریها و دیگر متعلقاتی که لازم به توصیف عناصر در پلان هستند متوجه می ­شوید که انجام تمامی آن‌ ها در پلان اصلی کاری نادرست است لذا ابتدا بهتر است قسمت­هایی که نیازمند ارائه توضیحات بیشتر در رابطه با اطلاعات موجود در عناصر به کار رفته دارند در پلانهای مجزا گردآوری شوند.

تا کی روزها را صرف شیت بندی و دادن رفرنس های دیتایل ها بزرگنمایی ها ی پروژه ها می کنید؟

پس از آماده ­سازی شیت آن را به محیط پروژه وارد کرده و نقشه ­ها را در آن جاگذاری می­ کنیم در این مبحث شما با چگونگی قرارگیری نقشه ­ها در شیت­ ها با قوانین خاص آشنا شده و از ابزارهایی که مخصوص تنظیمات نقشه ها درون شیت­ ها می ­باشد آشنا می شوید. اگر علاقمند به دریافت آموزش کامل روش های شیت بندی و تهیه شیت های ویژه با تایتل و لوگوی شرکت هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا بسته آموزشی شیت بندی و چاپ را در بخش محصولات آموزشی تهیه کنید. در این محصول تمامی روش های تولید و طراحی انواع شیت ها و قرار گیری عکس یا متن در آن به صورت ساده یا پارامتریک آموزش داده شده است.

۰/۵ (۰ Reviews)1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *