دانلود رایگان ترسیم انواع بام در رویت

دانلود رایگان ترسیم انواع بام

 

دانلود رایگان ترسیم انواع بام

 

آیا می توان با توجه به اقلیم منطقه بام های متفاوتی  طراحی و مدلسازی کنیم؟

مبحث اول دانلود رایگان ترسیم انواع بام در رابطه با ترسیم بام‌های تخت می­باشد که در بیشتر مناطق ایران کاربرد داشته و از این بام استفاده می­ شود. اصول اولیه ترسیم و نکات مربوط به‌سرعت بخشیدن به عملیات ترسیم دیوارهای طبقه­ ی آخر از ساختمان مدل شده توصیف می­گردد.

معمولا برای هدایت آب باران در بامهای تخت به سمت آبروها چه ترفندی به کار می برید؟

مبحث دوم دانلود رایگان ترسیم انواع بام در تکمیل بخش بام‌های تخت بود و روش‌های شیب بندی کردن بام از طریق پارت بندی کردن آن و تعیین محل آبرو برای دفع آب‌های سطحی حاصل از باران آموزش داده می­شود. البته شیب بندی کردن بام‌ها مشابه نمونه­ های کف بوده و برای اعمال این شیب به لایه­ های تشکیل­ دهنده ­ی بام نیز باید مشابه آنچه در بخش کف‌ها توصیف‌شده عمل کرد.

چند نمونه بام شیبدار می شناسید و تا کنون برای ترسم آن در نقشه های معماری از چه روش هایی استفاده می کردید؟

مبحث سوم دانلود رایگان ترسیم انواع بام ترسیمات بام‌های شیب‌دار را شامل می­شود که ساده­ ترین نمونه ­های شیب‌دار از روی گزینه­ ها و ابزارهای موجود در نرم­افزار می­شود در ضمن تنظیمات مربوط به زاویه­ی شیب بام‌ها و همچنین بام‌های یک‌طرف شیب‌دار نیز توصیف می­شود.

چگونه می توان بام هایی با احجام مختلف را در Revit طراحی و مدل کرد؟

مبحث چهارم در رابطه با ترسیم بام‌های منحنی و یا نمونه‌های خاص می­باشد که با استفاده از ترسیم خطوط اولیه بام مطابق طرح می­ توان آن را به بام مبدل کرد این نوع بام‌ها دقیقاً مشابه نمونه­ های قبلی بوده و تنها تفاوت آن در چگونگی مدل‌سازی کردن آن‌هاست.

مبحث نهم تا دوازدهم چگونگی ایجاد یک بام شیب‌دار چوبی به همراه زیرساخت‌های آن اعم از تیرهای اصلی چوبی و تیرچه­ ها و دیگر عناصر سازه­ای که وظیفه­ ی نگهداری بام را بر روی پروفیل‌های اصلی ساختمان بر عهده‌دارند آموزش داده می­ شود. در هر مبحث به همراه مدرس بام را ایجاد کرده و پروفیل‌های مرتبط با آن را از فایلهایی که در هر بخش ذکر می ­شود انتخاب نموده و آن‌ها را مطابق آموزش‌های مدرس در جایگاه اصلی خود قرار دهید تا درنهایت از عملکرد خود راضی باشید.

آموزش رویت ترسیم بام
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *