دانلود رایگان آموزش انواع کف در ایران بیم

دانلود رایگان آموزش انواع کف

دانلود رایگان آموزش انواع کف در نرم افزار Revit

در مبحث آموزشی دانلود رایگان آموزش انواع کف ابتدا شما را با ساختن کف­ های ساده به جهت پوشش دادن طبقات با لایه نمونه­ های پیش‌فرض موجود در نرم‌افزار Revit آشنا می­ کنیم پس‌ازآن برای بهینه‌سازی، بالا بردن کیفیت سطح ازنظر ساختاری و پوشش دهی از ابزارهای خاص دیگری استفاده کرده و آن را به نمونه ­های پیچیده­ تری ارتقا می بخشیم در این میان با روش‌های تفکیک سازی انوع کفپوش با مصالح مختلف در یک سطح واحد آشنا شده و آن را در بخش­های موردنظر شیب‌دار می‌کنیم.

مبحث اول دانلود رایگان آموزش انواع کف با چگونگی ساختن یک کف ساده از نمونه‌های پیش‌فرض در خود نرم‌افزار Revit آشنا می‌شوید به‌این‌ترتیب که با به‌کارگیری ابزارهای مرتبط با کف سازی عملیات مدل‌سازی را آغاز کرده و پس از انجام تنظیمات مربوط به ساختار، ضخامت و لایه‌های سقف با توجه به کاربری آن طبقات آن را تکمیل می‌کنیم.

مبحث دوم دانلود رایگان آموزش انواع کف به مقایسه‌ی انواع کف‌های موجود در پیش‌فرض نرم‌افزار می‌پردازیم. نمونه‌های موجود در Revit شامل گزینه‌های متنوعی است که ازنظر جنس ساختاری آن‌ها بر مبنای کاربردهای متفاوت طراحی‌شده لذا دارای لایه‌های جداگانه مصالح مرتبط با هر بخش می‌باشد که در مراحل آغازین کار طراحی می­تواند بسیار مفید باشد پس بهتر است آن‌ها را به درستی شناخته تا در زمان مناسب بتوان از آن‌ها استفاده کرد و یا با اعمال تغییرات جزئی در بخش‌هایی از آن در پروژه از نمونه‌های موجود بهره برد.

مبحث سوم دانلود رایگان آموزش انواع کف: پس از آشنا شدن با نمونه‌های موجود شما را با چگونگی ساختن لایه‌های کف و نسبت دادن مصالح به هر لایه آشنا می­کنیم بدین ترتیب شما توانایی ایجاد و خلق کف مطابق نیازهای پروژه را خواهید داشت و تنها با فشردن چند دکمه به‌آسانی در نمونه‌های موجود تغییراتی اعمال کرده و یا به‌طورکلی نمونه‌های جدیدی را خلق می‌کنید.

 

دانلود رایگان آموزش انواع کف در رویت

رمز : iranbim.com

 

0/5 (0 Reviews)0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *