قوانین و مقررات سایت IranBIM

هر جامعه ای نیازمند وجود قوانین و مقررات مشخصی می باشد که براساس آن میزان مسئولیت ها و اختیارات اشخاص حاضر در آن جامعه باید تعیین گردد. این قوانین باعث می شود تا در هنگام بروز هرگونه اختلاف با رجوع به آن حوزه تخلفات احتمالی و مسئولیت افراد مشخص گردد. جوامع مجازی اعم از وبسایت ها و شبکه های اجتماعی و … نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. قواعد و قوانین زیر نیز مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت IranBIM می باشد که عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و شرایط آن می باشد. این قوانین در قالب توافقنامه زیر ارائه گردیده است:

توافقنامه

متن حاضر متعلق به سایت IranBIM می باشد و علاوه بر مفاد زیر بعنوان یک سایت ایرانی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نیز بر آن حاکم است.

الف: شرایط عضویت

عضویت در سایت IranBIM تابع شرایط خاص نمی باشد ولیکن از آنجائیکه مدیریت سایت IranBIM  تمامی تلاش خود را جهت فراهم سازی محیطی سالم، علمی و آموزنده جهت ارتقاء مهارت فنی و علمی فردی و اجتماعی افراد در حوزه صنعت ساختمان  نموده ، پایبندی به این آرمان را شرط عضویت خود در سایت قرار داده است و از داوطلبان عضویت انتظار دارد تا در صورت قبول این اصول به عضویت سایت درآیند.

اطلاعات خصوصی

اطلاعات خصوصی افراد نزد سایت IranBIM محفوظ می باشداطلاعات شما در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.

شرایط استفاده

اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث، مطالب نفرت آمیز، ….، غیر اخلاقی و غیر قانونی در نگارش های خود نمی باشند.

IranBIM خود را مجــاز بــه کنتــرل مطالبی که در برروی سایت قرار می گیرد می داند ولی خود را ملزم به این امر نمی داند. مسئولیت کامل مطالب قرار داده شده بر عهده نویسنده (عضو مربوطه) خواهد بود.

IranBIM می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد. متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از طریق دکمه گزارش مشکل در زیر پست ها اطلاع دهید.

در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش نمودید با استفاده از لینک ” فراموشی کلمه عبور” می توانید آنرا دریافت کنید.

در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید. مسئولین سایت می توانند بدون اخطار قبلی حساب کاربری شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند.

حقوق مالکیت معنوی:

استفاده از مطالب قرار گرفته برروی سایت در جای دیگر مجاز نمی باشد. بخصوص اطلاعات شخصی افراد، عکس ها و مطالب مربوط به آنها.

کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرح ها و پروژه های IranBIM  متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت است.

IranBIM  مجاز است به هر نحوی که بخواهد از مطالب قرار گرفته که قانوناً متعلق به شخص یا نشریه یا سازمان دیگری نباشد، استفاده نماید. (بعنوان مثال آنها را بصورت برگزیده در قسمت دیگری از سایت نمایش دهد).

کاربران مجاز به انتشار هیچ مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری و تجاری افراد و حق چاپ و نشر (Copy Right) و سایر حقوق دیگران تجاوز نمایند، نمی باشند.

نظر به قانون حقوق مولفین و مصنفین عرضه غیر قانونی محصولات فرهنگی از جمله دانلود نمودن آموزش های PDF و تصویری بدون مجوز ناشر در سایت ممنوع است.

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

گام اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

گام دومپرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف ) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

گام سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌ صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط سایت

گام چهارم: ارسال کالا توسط سایت با پیک یا پست

تبصره ۱

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، IranBIM حق دارد سفارش را باطل کند.

تبصره ۲

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و  هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

تذکرات مهم:

  • بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع می باشد.
  • مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در هیچ یک ازمطالب,نظرات و خبر خوان ها مجاز نمی باشد.
  • پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی مجاز نمی باشد.
  • تبلیغات در نمونه کارها و مطالب ارسالی ممنوع می باشد و مدیریت بدون اطلاع قبلی مجاز به حذف آن می باشد .
  • قراردادن لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید مجاز نمی باشد.
  • جعل هویت اشخاص حقیقی و یا حقوقی اعم از شرکتها، نهادها و سازمان ها و نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به ایشان مجاز نمی باشد.

قوانین و مقررات سایت  IranBIM طبق توافقنامه بالا اعلام گردید و پیشاپیش از همکاری تمام اعضای عزیز نهایت قدردانی را داریم

  • این سایت تابع قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران می باشد و هیچگونه خدماتی مغایر با این قوانین در سایت ارائه نمی گردد.

  • مطالعه مقالات این سایت رایگان بوده و برای برخی محصولات ویژه سایت ایران بیم؛ بصورت پرداخت آنلاین امکان خرید قرار داده شده است.

  • استفاده از مقالات ویژه این سایت در سایت ها و مکان های دیگر  ” بدون ذکر منبع ” مجاز نمی باشد و پیگرد قضایی برای سایت ایران بیم محفوظ میباشد .

  • استفاده از محصولات فروشگاه ویژه این سایت در سایت ها و مکان های دیگر برای عرضه  ” به هر نحوی ” بدون عقد قرارداد مجاز نمی باشد و پیگرد قانونی دارد.