دآموزش حرفه ای ترین نرم افزار مهندسی عمران در مدل سازی اطلاعات ساختمان BIM

 

دانلود آموزش تکلا

شما در چه حوزه ای از مهندسی عمران فعالیت دارید؟

 • مدل سازی انواع سازه ها

تکلا استراکچرز در حال حاضر تنها نرم افزاری است که می تواند هر سازه ای را اعم از مصالح مختلف و فرم های مختلف، از جمله برج ها، استادیوم ها، پل ها، سازه های صنعتی و پیچیده از جمله سوله ها، سیلو ها، پالایشگاه های نفت و گاز و … را با استفاده از کتابخانه ی گسترده ی مصالح و مقاطع آماده و اتصالاتی که با تنها چند کلیک تولید می شوند تا سطح واقعی، LOD 500 را مدل سازی کند.

 

 • تولید نقشه های سازه ای با Shop Drawing قدرتمند تکلا

شما می توانید پس از انجام مدل سازی، نقشه های سازه ای مختلف را به همراه گزارشاتی در مورد همان اجزا و حتی در سازه های بتنی لیستوفر کامل آرماتورها را در درون هر نقشه، به وسیله ی برنامه تولید کنید. ویژگی بارز این بخش از برنامه این است که اگر تغییری را در مدل سه بعدی اعمال کنید، این تغییرات به صورت خودکار در نقشه های دو بعدی منظور می شود.

 • مدل سازی سازه های فولادی

شما می توانید با سرعت و دقت بالایی به مدل سازی انواع سازه های فولادی پیچیده و بزرگ بپردازید و تمام المانها و اجزای سازه را با دقت بالایی مدل سازی کنید. این نرم افزار برای اولین بار برای استفاده در سازه های فولادی ساخته شد، و بعدها توانایی مدل سازی سایر سازه ها با مصالح مختلف از جمله چوبی و بتنی به آن افزوده شد.

 • مدل سازی سازه های بتنی

قدرت نرم افزار تکلا را در مدل سازی بتنی دست کم نگیرید. شما می توانید انواع سازه های بتنی درجا را حتی با جزئی ترین آرماتور ها، مدیریت خطوط ریزش بتن در مدل و برنامه ریزی برای تهیه ی بتن و تجهیزات عمل آوری را انجام دهید.

 

 • مدل سازی بتن پیش ساخته و پیش تنیده

قطعا پس از به کار گیری BIM در روند طراحی و اجرای پروژه ها، نیاز است از قدرت بتن پیش ساخته و پیش ساخته سازی برای ساخت تمام یا قسمتی از سازه با استفاده از بتن پیش ساخته و پیش تنیده به کاهش زمان اجرای پروژه کمک کرد و به تبع آن از هزینه های پروژه کاست. در ایران نیز این سبک از ساختمان سازی در حال پیشرفت است و شما می توانید علاوه بر بالا بردن سرعت اجرای پروژه ها با استفاده از پیش ساخته سازی، از سرعت و دقت بالای نرم افزار تکلا استراکچرز در مدل سازی این سازه ها با استفاده از کتابخانه ی گسترده ی آماده در آن نیز بهره مند شوید.

 • مدیریت مدل سازه ای

در نرم افزار تکلا رابط کاربری جداگانه ای برای مدیران پروژه و عوامل اجرایی تعریف شده است که آنها می توانند با وارد شدن به درون مدل سازه ای، به کنترل مدل و اجزای مورد استفاده در آن،برنامه ریزی حمل قطعات، برنامه ریزی ساخت و توالی نصب را در درون نرم افزار انجام دهند. همچنین به یافتن و رفع تداخلات سازه ای، تاسیسات و معماری در همان مدل سازه ای بپردازند و مشکلات اجرایی را قبل از اجرا مرتفع نمایند. در اینجا از برنامه ای مانند Ms Project برای برنامه ریزی به همراه اختصاص منابع استفاده می شود.

 

آموزش حرفه ای ترین نرم افزار مهندسی عمران در مدل سازی اطلاعات ساختمان BIM

نرم افزار تکلا استراکچرز را شاید بتوان تنها نرم افزاری خواند که در اکثر حوزه های مهندسی عمران و به جرات بتوان گفت در تمام دوره های کاری یک مهندس عمران از نقطه ی صفر کاری که هیچ تجربه ی کاری ندارد، تا زمانی که بخواهد در این حیطه به ایفای نقش های مختلف مانند مشاور، پیمانکار استراکچر، سرپرست کارگاه، مدیر پروژه، مدیر تولید و … کاربرد دارد و همچنین سایر عوامل اجرایی از جمله گروه نصب، پیمانکاران مصالح و گروه های پشتیبانی و تدارکات پروژه می توانند با توجه به نیازشان از آن استفاده کنند، کما اینکه برای هر کدام از استفاده کنندگان ، سازندگان این نرم افزار رابط کاربری مرتبط را نیز قرار داده اند.

 

اگر شما

 • به دنبال برنامه ای حرفه ای و قدرتمند برای استفاده در تمام دوران کاریتان هستید
 • تمایل به مدل سازی و ساخت هر سازه ای صرفه نظر از جنس و کاربرد آن هستید
 • مایل به ساختن طرح سازه ایتان به صورت کامل، قبل از اجرای آن هستید
 • به کیفیت بالای ساخت و بدون نقص سازه های طراحی خودتان اهمیت می دهید
 • به برآورد دقیق سازه ها برای پیروزی در مناقصات بیشتر می اندیشد
 • فردی با تلاش برای خلق ایده های سازه ای نو امتحان فرم های مختلف اجرا با سرعت بالا هستید
 • اگر می خواهید از این امکانات نرم افزار تکلا استفاده کنید با ما همراه باشید

 و…

حتما این آموزش را دانلود کنید

دانلود آموزش تکلا

naviswork free download