فرآیند خرید شما با موفقیت به پایان رسید. از هم اکنون منتظر شنیدن موفقیت های بیشتر شما در عرصه کسب و کارتان هستیم

پس از گذراندن این دوره شما می توانید

1 با تمام ابزار های تب سیستم و نحوه کار با آنها آشنا بشوید.
2 با استفاده از System browser به جزئیات ترسیم و گرافیک عناصر استفاده شده و در نهایت چک کردن آنها دسترسی پیدا کنید.

3 با تجهیزات تاسیساتی مانند HVAC و Air Terminal ( کاربرد – نحوه استفاده – بارگذاری فمیلی های مربوطه ) آشنا بشوید و مفاهیم و تفاوت های بین Fixture و Equipment را درک کنید.

4 می توانید با توجه به پلان معماری در صفحه کاری خود کانال های تاسیساتی را ترسیم کنید و علاوه بر آن عایق کاری و نگه دارنده آنها را پیاده کنید.
5 با توجه به نیاز هر طبقه به آب گرم و سرد و خروجی فاضلاب توسط سرویس های بهداشتی و تجهیزات دیگر میتوانید لوله های آب سرد و گرم و لوله های ب هداشتی جایگذاری و شبکه بندی کنید و بهینه ترین سیستم را برای اینکار در کل ساختمان انتخاب کنید.

6 با انواع فمیلی ها و آبجکت های مربوط به تاسیسات ( خروجی و ورودی ها – توان برقی مصرفی و ولتاژ آن – نحوه ویرایش و ایجاد آن ها ) آشنا بشوید.
7 سیستم حریق مانند آب پاش ها و متصل کردن به سیستم اصلی لوله کشی اضافه کنید.

8 پوشش نهایی کانال ها را بسازید

9 با سیستم برقی ( تجهیزات – مدارهای روشنایی – مدارهای برق رسانی – سوئیچ کردن – ایجاد منبع اصلی برق رسانی – لامپ ها – پریز ها – سیم کشی بین تجهیزات برقی ) آشنا بشوید

10 زمینه برای آنالیز انرژی را فراهم کنید

شما بعنوان عضوی از خانواده بزرگ ایران بیم می توانید با حساب کاربری خود، مقالات، محصولات آموزشی، مدل پروژه ها و آبجکت های خود را برای عرضه رایگان یا پولی قرار دهید

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی با شماره 09101235478 در ساعت اداری تماس فرمائید