آینده ی BIM و ساخت و ساز دیجیتال

آینده ی BIM و ساخت و ساز دیجیتال (بخش سوم)

آینده ی BIM و ساخت و ساز دیجیتال

آینده ی BIM و ساخت و ساز ، مارک Bew MBE، رئیس گروه کار BIM بریتانیا، افکار خود را در مورد برنامه BIM سطح ۲ اشتراک گذاشته و آشکار کرد که یک دستور سطح ۳ BIM بخشی از برنامه ساخت دیجیتال بریتانیا را شکل خواهد داد.

BIM سطح ۳ ما را قادر به انجام چه کاری خواهد کرد؟

BIM سطح ۳ باید به ما این امکان را دهد که اطلاعات بیشتری را برای به حداکثر رساندن دسترسی، کاهش کل هزینه زندگی و کربن از لحاظ زیست محیطی فراهم کنیم.

BIM سطح ۳ باید رشد قابل‌توجه داخلی و بین‌المللی را ممکن سازد و تضمین کند که کشور همچنان در خط مقدم بین‌المللی باقی خواهد ماند همچنین نگرانی‌های امنیتی باید در اولویت باشد.

فعالیت عملیاتی و مدیریت عملکرد هم اکنون در حال تولید و به اشتراک گذاری داده‌ها هستند. سطح ۳ BIM این کار را توسعه خواهد داد تا یک حلقه بازخورد ایجاد کند ،  آنچه را که از قبل اندازه گرفته شده است تا تصمیمات بهتری اتخاذ شود را قرار داده میدهد. صنایع جدید  از این داده‌ها برای استفاده و ارائه خدمات جدید به مشتریان استفاده خواهند کرد. اطلاعات دنیای گسترده‌تر نه تنها در ساختمان‌های ما بلکه در حمل و نقل، آب، قدرت وهمه در دسترس  مردم خواهند بود.  در حوزه ی رشد تشخیص سلامت  ما به بیمارستان‌هایی نیاز داریم که دارای مناطق وسیعی هستند که به تشخیص اختصاص‌داده شده‌اند. چه چیزی می‌تواند کنتورهای هوشمند را برای تعریف نیازهای مسکن موجود و آنچه که باید برای برآورده کردن اهداف کاهش کربن انجام شود ، آغاز کند؟

یک چیز روشن است، دیجیتال به قدرت ادامه خواهد داد و به تغییراتی که صنعت ساخت‌وساز نیاز دارد، انگیزه می‌بخشد.

چهار کلید اصلی از مارک بو

۱.ما BIM سطح ۲ را به طور گسترده ای تقسیم کردیم …

کار کردن با تکنولوژی موجود به جای اینکه بیش از حد آن را بالا ببریم، تصمیم درستی بود. با اجازه دادن به تکنولوژی برای پیشرفت، قادر به رشد ظرفیت و درک صرفه‌جویی قابل‌ توجه بودیم.

۲. برنامه BIM سطح ۲ بریتانیا فوق العاده موفق بوده است …

۳. ساخت و ساز دیجیتالی در انگلیس می بیند که ما یک اقتصاد دیجیتالی تمام وقت برای محیط زیست ارائه می دهیم که یک BIM سطح ۳ بخشی از آن است …

بودجه مارس ۲۰۱۶ برنامه سطح ۳ BIM تحت عنوان بریتانیای ساخت دیجیتال را شروع می‌کند. سند تصویری که چند ماه پیش منتشر شد هنوز پابرجاست اما جزئیات زیادی برای کار کردن آنچه که فن‌آوری‌های آینده به ما امکان دستیابی به آن را می‌دهد و آنچه که ما نیاز به ارائه، به خصوص در امنیت، برای بازار امروز و در سال‌های آینده داریم ، لازم است.

۴. آینده ما برای شکل دادن است

نویسنده:

 

 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *