رویت 2018 بتا امتیازات ورژن جدید رویت

ویژگی ها ی جدید رویت ۲۰۱۸ بتا

ویژگی ها ی جدید رویت ۲۰۱۸ بتا ؟

در  بخش رویت ۲۰۱۸ بتا بعضی از  ویژگی های جدید که ممکن است در نسخه ۲۰۱۸ رویت اضافه شود را برای شما جمع آوری کرده ایم که این مشخصات ممکن است درنسخه ۲۰۱۸ به آن اضافه شود و یا حتی برخی از ویژگی ها بیشتری و کاربردی تر  به آن اضافه و حتی برخی از ویژگی ها در این نرم افزار کم شود که دراین بخش یازده مورد از ویژگی ها که در نرم افزار رویت ۲۰۱۸ به آن اضافه خواهد شد را مورد برسی قرار می دهیم.

که باعث بهبودی و راحتی کار برای کاربران نرم افزاررویت خواهد شد.

رویت ۲۰۱۸ بتا (BETA) :

نسخه بتا اولین نسخه ارائه شده درخارج ازسازمان مجموعه تولید کننده نرم افزار که به منظور ارزیابی واقعی آزمایشهای Black/greay-box  است که فرآیند تحویل دادن نسخه بتابه استفاده کنندگان را ارائه نسخه بتا می گویند.

نرم افزار سطح بتا معمولا همه ویژگی های نسخه اصلی راداراست اما امکان دارد اشکالات و عملکردهای شناخته شده درحد بسیار کمی باشد.

مابرای ضریب Uدررویت نمی توانستیم به طور مستقیم آن را تغییر بدیم به همین دلیل برای تغییرات باید فایل  construction.xml را به صورت دستی تغییر می دادیم. که این کاربرای کاربران بسیار سخت بود و همینطور سردرگمی زیادی داشت اما درنسخه رویت ۲۰۱۸ بتا ما می توانیم به صورت مستقیم درجدول رویت مقدار ضریب U-table وارد کنیم. اما درحال حاضرشما دارای صفحه جدیدی هستید که می توانید مواد و ساخت و سازهایی و اضافه و یا آنهارا حذف کنیدویابه تغییراسم آن و حتی به واحد آن دسترسی پیداکنید و حتی شما می توانید از طریق Export  و یا Import کردن فایلهای Xml جابه جا کنید ویا از نسخه های قبلی رویت استفاده کنید.

رویت 2018 بتا توانایی های جدید

رویت ۲۰۱۸ بتا

اما گزینه بعدی که برای آنالیز وتجزیه وتحلیل سروایش و گرمایش دیوارهای زیرزمین وجودداره که درنسخه های قبلی نمی توانستیم ضریب U رابرای دیوارهای زیرزمین انجام بدهیم اما دراین نسخه ماباقرار دادن اطلاعات ساخت و ساز برای دیوار زیرزمین به محاسبه فضای بارزیرزمین می توانیم اشاره کنیم. که درحال حاضرما با کمک رویت ۲۰۱۸ بتا می توانیم اطلاعات ساخت و ساز برای دیوارهای زیرزمینی را انجام دهیم که این امر بسیار مهم برای انجام محاسبات فضای زیر زمینی ما به حساب می آید.

گزینه مهم دیگری که دررویت ۲۰۱۸ برای ما اضافه شده برای تجزیه و تحلیل بار هدایت خاک برای ما وجود داره که این گزینه درورژن های قبلی برای ما وجودنداشت. اما بعد از ضریب U   برای دیوارزیرزمینی شما می توانید برای هدایت خاک واین تعداد راازطریق شماره درگرمایش و سرمایش تجزیه و تحلیل بار مورداستفاده قرار بدهید.

اما دراین نسخه ماشاهدگزینه های جدیدی برای ایجاد سقف (Celling) هستیم که یکی از این گزینه هامحاسبه جزء ساختاری سقف است وگزینه دیگری که اضافه شده است این است که سقف کاذب می تواند لبه های عناصر سازه ای را حس کند وبراساس لبه های آنها به ترسیم سقف کاذب بپردازد. اما نکته مهم دیگه این است که گزینه ای اضافه شده (Extend ito wall to core) شمابدون اینکه وارد محیط ویرایشی سقف کاذب شوید می توانید سقف کاذب را به لایه هسته دیوار امتداد دهید. و همینطور شما می توانید یک کدارتفاعی دربین سقف کاذب و تیرهای خودبدهید.

رویت 2018 بتا مقاله

رویت ۲۰۱۸ بتا

مترجم: مهندس محمد پاک نظر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *