مدل آماده رویت اتاق سرور فمیلی

اتاق سرور ۲ + فایل رویت

مدل آماده رویت اتاق سرور ۲ + دانلود

فایل رویت پیش رو که مشاهده میکنید ،یک نمونه مدل سازی شده اتاق سرور Server در رویت می باشد . که شما به راحتی میتوانید فمیلی های (Family )مورد نیاز برای طراحی یک اتاق سرور را مشاهده کنید .

در عصر حاضر اتاق سرور در هر سازمان قلب تپنده آن می باشد و هرگونه اشکال در عملکرد آن باعث از کار افتادن سیستم ها و ایجاد خسارت فراوان به آن سازمان را در پی خواهد داشت به طوری که در بعضی مواقع این خسارات جبران ناپذیر می باشند. انتخاب تجهیزات مناسب اتاق سرور یکی از راهکارهای کنترل کارکرد صحیح و بهینه این قلب تپنده می باشد. اما یکی از مهمترین عوامل در عملکرد صحیح این تجهیزات وجود شرایط مناسب محیطی همچون دما، رطوبت و ولتاژ مناسب است. نکته مهم دیگر وضعیت امنیت و ایمنی اتاق سرور می باشد که آن را در مقابل دستبرد، حریق (آتش سوزی) و… حفظ نماید. بسیاری از حوادثی که در اتاق های سرور رخ می دهند قابل پیشگیری می باشند؛ نظارت و مانیتورینگ عوامل محیطی اتاق سرور نیز یکی از مهمترین وظایف مسئولین اتاق سرور است.

این سیستم اطلاعات لازم جهت کنترل وضعیت محیط را در اختیار شما قرار می دهد و در مواقعی مانند نفوذ رطوبت، گاز و دود، قطع ولتاژ، دمای بالا و… هشدارهای لازم و از قبل تعیین شده را برای شما ارسال کند. این کار می تواند توسط ارسال اخطار به نرم افزار مرکزی، ارسال پیامک (SMS)، ایمیل، فعال کردن زنگ هشدار (Alarm) و… صورت پذیرد و یا اقدامی را در صورت رسیدن به آستانه بحران و خطر انجام دهد؛ به عنوان مثال در صورت افزایش بیش از اندازه دما، سیستم تهویه را فعال نماید. در صورت نیاز نیز می توان برای تامین سطح امنیت بیشتر، سیستم های کنترل تردد و نظارت تصویری (دوربین مدار بسته) را به خدمت گرفت، در صورت نیاز شرکت شلر شما را در مهم نیز یاری خواهد داد.

این سیستم شامل سخت افزاری هوشمند با عملکرد مستقل و انعطاف پذیر می باشد که به شکل یک اپراتور مجـازی، به صورت هوشمند و به طور تمام وقت محیط اتاق را تحت نظر داشته و تمامی وقایع را علاوه بر ذخیره در حافظه داخلی خود، به بانک اطلاعاتی نرم افزار مرکزی نیز منتقل می نماید. این سخت افزار دارای پـورت های ورودی آنالوگ و دیجیتال جهت اتصال به انواع مختلف سنسورهای دما، رطوبت، ولتاژ، گاز و دود، وضعیت درب؛ و نیز پورت های خروجی جهت صدور فرامین مربوطه می باشد که از طریق پورت های RS485 یا USB و یا LAN نیز به رایانه متصل می گردد.

 

فایل رویت مدل سازی شده اتاق سرور شامل تجهیزات کامل یک اتاق سرور می باشد:

  1. Switch local Area Network(LAN)
  2. Rear hinged cover for LAN RAK
  3. POWER SUPPLY uninterruptable
  4. Battry pack Extended for use with ups
  5. اکسس کنترل تردد
  6. کنترلر دما و رطوبت
  7. کنترل کامل اتاق سرور
  8. دوربین مدار بسته
  9. رک و سوئیچ
  10. کابل و پچکورد

 

نام فایل : مدل آماده Revit  اتاق سرور ۲

پسوورد : iranbim.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *