اتاق منشی مدل آماده اتاق رویت

اتاق منشی + فایل رویت

اتاق منشی مدل شده در رویت + دانلود

فایل رویت پیش رو که مشاهده میکنید ، یک نمونه مدل سازی شده اتاق سرور در رویت می باشد . که شما به راحتی میتوانید فمیلی های (Family )مورد نیاز برای طراحی یک اتاق سرور را مشاهده کنید .

منشی یا دستیار شخصی در لغت به معنای ایجادکننده، بوجودآورنده و ابداع کننده‌ است. منشی به شخصی گفته می‌شود که توسط شخص یا سازمانی استخدام گردد و از عهده وظایفی چون تنظیم برنامه روزانه مسئول، توانایی تنظیم جلسه‌ها، نامه نگاری، تنظیم انواع گزارش‌ها از فعالیت‌های مختلف، کار با کامپیوتر و اینترنت و تایپ متون فارسی و انگلیسی برآید.

منشی دارای وظایف اداری بسیار زیادی می‌باشد که موارد یاد شده وظایف سنتی و قدیمی یک منشی است و امروزه منشی وظایف دیگری همچون مدیریت بودجه و حسابداری٬ نگهداری و رسیدگی به وب‌گاه٬ انجام برنامه‌ریزی‌ها و تهیه مقدمات سفر و… را نیز برعهده دارند.

اتاق منشی معمولا کنار اتاق معاونین یا روئسای یک شرکت یا سازمان قرار میگیرد برای ارتباط موثری که وجود دارد باید تمامی گزارشات روزانه و تمامی اطلاع رسانی ها را به طور مداوم و بدون هیچ گونه خللی انجام شود ،فضایی که برای اتاق منشی در نظر گرفته می شود و همینطور مدل ساخته شده  فایل مورد نظر نشان می دهد که فضایی کاملا مناسب و متناسب با کاری که انجام می شود طراحی شده از لحاظ : رنگ، بافت ،ابعاد فضا ،چیدمان فضا و … در بهبود روند کار فرد تاثیر بسزایی خواهد داشت ،

ابعاد فضا نباید خیلی کم یا خیلی زیاد باشد فضای کم باعث آشفتگی در محل کار میشود و فضای بسیار زیاد هم مناسب نخواهد بود .

 

فایل مدل شده اتاق منشی شامل فمیلی های زیر می باشد :

  1. میز اداری بزرگ و متناسب با فضا
  2. صندلی استاندارد اداری
  3. کمد های آرشیو پرونده ها
  4. قفسه کتاب و مجله
  5. مانیتور و کیس
  6. پرینتر
  7. اسکنر
  8. تلفن
  9. سطل زباله
  10. ساعت

نام فایل : مدل آماده Revit  اتاق منشی

پسوورد : iranbim.com

 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *