مدل آماده رویت اتاق اداری

اتاق اداری ۲ + فایل رویت

مدل آماده Revit اتاق اداری ۲ + لینک دانلود

فایل رویت پیش رو که مشاهده میکنید ،یک نمونه مدل سازی شده اتاق اداری در رویت می باشد . که شما به راحتی میتوانید فمیلی های (Family )مورد نیاز برای طراحی یک اتاق اداری  را مشاهده کنید .

در معماری امروز بهینه سازی فضاها اهمیت زیادی دارد و کارایی فضاها با یک تقسیم بندی مناسب، بیشتر خواهد شد. همچنین وجود پارتیشن ها، قفسه ها، ویترین ها و مبلمان مناسب در هر محیطی، به عملکرد مناسب آن فضا کمک خواهد کرد.

در هر بخش دکوراسیونی مخصوص به خود نیاز است. چیدمان اتاق اداری معمولا با سلیقه مدیریت ساختاربندی می شود؛ سپس یک طراح بر اساس آن ساختار دکوراسیون آنها را طراحی می کند. ساختاری که میدیریت برای آن تعریف می کند، می تواند شامل مواردی از جمله: مقدار فضا تخصیص داده شده، تک نفره یا چند نفره بودن، استفاده از پارتیشن و یا اتاق مجزا و غیره باشد.

فایل رویت بالا  اتاق اداری ساده و تک نفره که شامل فمیلی هایی میشود، از جمله :

تجهیزات اتاق اداری میز مدیریتی، فایل اداری و کتابخانه،صندلی های اداری،صندلی های اداری با رعایت استانداردهای لازم برای نشستن طراحی شدند. از آنجا که کارکنان سازمانها باید ساعات زیادی را در پشت صندلی ها سپری کنند، بنابراین توجه به نکاتی مهم در زمان طراحی آنها اهمیت پیدا می کند.

تجهیزات اتاق اداری همچنین می‌تواند شامل رایانه، چاپگر، دورنگار، دستگاه فتوکپی و حتی اثاث مورد نیاز دفاتر مانند صندلی، میز و… را نیز در بر گیرد که همگی در این فایل مدل سازی شده است .

 گیره کاغذ، سوزن منگنه، سوراخ‌کن، کلاسور ،نوشت‌افزار، منگنه، قلم ،نوشت‌افزار، وکاغذ  تلفن ، مبلمان تزیینی می‌باشد.

فضای اداری باید به گونه ای باشد که فرد مورد نظر که بیشتر ساعات روز را در آن سپری میکند احساس راحتی و تعلق داشته باشد ابعاد فضا باید متناسب با فعالیتی که انحام میدهد در نظر گرفته شود فضای کوچک و کم باعث سردگمی و آشفتگی در فرد میشود برعکس فضای خیلی زیادهم حس خوبی به فرد نخواهد داد در این فایل ابعاد وتناسبات در نظر گرفته شده است.

 

نام فایل : مدل آماده Revit  اتاق اداری ۲

پسوورد : iranbim.com

 

 نویسنده : مینا دهدار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *