اتاق اداری مدل آماده رویت تک نفره

اتاق اداری دفتر کار تک نفره + فایل رویت

اتاق اداری دفتر کار تک نفره مدل شده در رویت + دانلود

فایل رویت پیش رو که مشاهده میکنید ،یک نمونه مدل سازی شده اتاق اداری  دفتر کار در فضای بسته تک نفره در رویت می باشد . که شما به راحتی میتوانید فمیلی های (Family )مورد نیاز برای طراحی اتاق اداری  دفتر کار در فضای بسته تک نفره را مشاهده کنید .

یکی از اصولی که در طراحی دفتر کار مهم است، درنظر گرفتن جریان کار است. به عنوان مثال، دو نفر از پرسنل که کار یک دیگر را تکمیل می کنند، بهتر است در نزدیکی همباشند. یا اگر شما ارباب رجوع دارید، بهتر است رعایت راحتی او را بکنید. محل مناسب نشستن برای ارباب روجوع، پیش بینی ازدحام ارباب رجوع و پیشگیری از آن که این ازدحام راه عبور را سد کند و موجب مزاحمت شود و… از مهم‌ترین ملاحظات در این زمینه هستند.
به خصوص در مواردی که در جریان کار افراد یک شیء فیزیکی جا به جا می شود (مانند خط تولید) در نظر گرفتن جریان کار فوق العاده اهمیت دارد. در این زمینه می توانید از کارکنان کمک فکری بگیرید. از آنها بپرسید که در چه شرایطی راحت‌تر کار می‌کنند. پیشنهاداتی ک از سوی کارکنان می‌رسد هم در راحت‌تر کار کردن و آسایش خود آن ها موثر است و هم باعث می‌شود اتلاف‌ها کاهش یابد و بنگاه راندمان بیشتری داشته باشد.

در طراحی فضای اداری باید به راحتی و رضایت کارکنان هم توجه شود. کارکنان ساعت‌های طولانی از عمر خود را در محل کار می‌گذرانند و اگر راحتی و رضایت کافی از محل کارکردن خود نداشته باشند، برای سازمان نیز عواقب نامطلوبی خواهد داشت.

در نهایت باید بگویم که امروز در دنیا سازمان های بزرگ ساختمان های شان را مطابق نیازشان می‌سازند. هر ساختمان با دقت طراحی می‌شود و حتی به نماد آن شرکت تبدیل می‌شود (مانند ساختمان مرکزی بیمه لویدز لندن). شرکت‌هایی که شعبات و دفاتر نمایندگی زیادی دارند دستورالعمل‌هایی برای ساخت و چیدمان ساختمان‌های شان تهیه می‌کنند و حتی رنگ دکوراسیون شعبات هم از دستورالعمل‌های واحدی پیروی می‌کند.

 

فایل پیوست مورد نظر که نمونه مدل سازی شده یک اتاق اداری دفتر کار تک نفره  با ابعاد متناسب یک نفردر رویت می باشد که شامل فمیلی های زیر می باشد :

  • میز اداری
  • صندلی متناسب (ارگونومی)
  • قفسه مخصوص پرونده ها
  • کتابخانه
  • کامپیوتر
  • پرینتر
  • تجهیزات ریز فضای اداری
  • سطل زباله
  • ساعت دیواری

نام فایل : مدل آماده Revit  اتاق اداری دفتر کار تک نفره

پسوورد : iranbim.com

 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *