اتاق بیمار در رویت مدل آماده Hospital room

اتاق بستری دو خوابه VIP + فایل رویت

مدل Revit اتاق بستری دو خوابه VIP

فایل رویت بیش رو که مشاهده میکنید ،یک نمونه مدل سازی شده اتاق بستری وی ای پی vip دو تخته در رویت می باشد . که شما به راحتی میتوانید فمیلی های (Family )مورد نیاز برای طراحی یک اتاق بستری دو تخته  وی آی پی   (vip)را مشاهده کنید .

اصطلاح VIP (Very Important Person) به معنای افراد خیلی مهم است. در مراسم، جشنواره‌ها، فرودگاه‌ها و مسابقات ورزشی معمول است که گاه جایگاه مخصوصی را برای اشخاص صاحب منصب در نظر می‌گیرند تا از آن‌ها پذیرایی ویژه‌ای به عمل آید که به آن، بخش ویژه یا جایگاه ویژه گفته می‌شود. در برخی اماکن نیز یک بخش ویژه برای هر فردی که مایل باشد هزینه آن را بپذیرد قابل دسترسی است.

اتاقهای موجود در بخش وی آی پی از امکانات ویژه و مناسبی برای بیمار و همراه وی برخوردار است.

تخصص های موجود در این بخش عبارت است از تخصصهای :جراحی عمومی- جراحی فک و صورت – جراحی های زیبایی- جراحی مغز و اعصاب- انواع جراحی های ارتوپدی – جراحی گوش و حلق و بینی – متخصص چشم – عفونی – داخلی – قلب و کلیه مشاوره های مورد نیاز.

در این اتاق بیمار و همراه اختیارات بیشتری نسبت به اتاق بستری های معمولی خواهند داشت

تجهیزاتی که در این اتاق استفاده شده و فمیلی های ساخته شده آن عبارت است از:

تخت بیمار استاندارد که بیمار به راحتی از آن پیاده و به راحتی میتواند خود روی آن بخوابد تمام جزییات تخت به طور کامل مدل سازی شده است

میز و صندلی برای آسایش همراه بیمار در نظر گرفت شده و همچنین وجود یخچال که مواد غذایی باقی مانده و دارو های اضافه و غیره را در آن نگه داری کنند وجودتلوزیون در اتاق برای اوقات فراغت بیمار و گاها همراه بیمار

کتابخانه و میز مخصوص جهت مطالعه بیمار و هکچنین تجهیزات دیگری که مختص اتاق وی آی پی می باشد در این فمیلی گنجانده شده است .

 

نام فایل : مدل آماده Revit  اتاق بستری دو خوابه VIP

پسوورد : iranbim.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *