فمیلی مدل رویت سایت کامپیوتر

سایت کامپیوتر + فایل رویت

سایت کامپیوتر مدل شده در رویت + دانلود

فایل رویت بیش رو که مشاهده میکنید ، یک نمونه مدل سازی شده سایت کامپیوتر در رویت می باشد . که شما به راحتی میتوانید فمیلی های (Family ) مورد نیاز برای طراحی یک کلاس درس را مشاهده کنید .

آموزش و یادگیری بخش مهمی از زندگی هر انسان است و همه انسان ها در طول زندگانی خود تحت تعلیم و آموزش قرار می گیرند

به لحاظ اینکه فضا و محیطی که در آن به امر آموزش و یادگیری پرداخته می شود تاثیر بسیار مهمی در امر یادگیری دارد دقت در طراحی و ساخت این فضاها باید مورد توجه معماران و برنامه ریزان کشوری قرار گیرد و طراحی اینگونه فضاها به نحو احسن انجام شود.

در طراحی فضاهای آموزشی دو مورد اساسی وجود دارد که نقش بسیار مهمی را در چگونگی طراحی این فضاها بازی می کند و آن دو مورد که یکی جنسیت افراد استفاده کننده از فضا و دیگری مقطع تحصیلی افراد استفاده کننده می باشد اصول کلی فکر یک طراح را برای طراحی مشخص می کند

کلاس های درس: شکل استاندارد کلاس های درس به شکل مربع مستطیل است که ابعاد آنها با توجه به نوع درس و مقطع تحصیلی افراد استفاده کننده متفاوت می شود مطابق استاندارد های جهانی فضاهای لازم برای کلاس های درس نظری ۵/۶ در ۵/۸متر مربع بوده است در این کلاس ها که اصطلاحا کلاس های درس سنتی از آنها یاد می شود فضاهای لازم به ازای هر دانش آموز ۲ متر مربع بوده است و این درحالی است که اگر چنین کلاسی برای کلاس های آزاد و هنری مورد استفاده قرار گیرد به ازای هر نفر ۵/۴ متر مربع فضا نیاز است.

فمیلی های ساخته و استفاده شده در این فایل عبارت است از :

  • ویدئو پروژکتور و پرده آن
  • میزاستاد
  • مانیتورهای دانشجویان
  • میز و صندلی استاندارد فضای سایت کامپیوتری
  • دستگاه پرینتر
  • مانیتور بزرگ تر روبه روی دانشجویان  برای دیدن درسی که استاد میدهند.

 

نام فایل : مدل آماده Revit  سایت کامپیوتر

پسوورد : iranbim.com

 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *