فضای آشپزخانه در رویت

فضای آشپزخانه _ مدل سازی شده در رویت

فایل رویتی (Revit) که ملاحظه می کنید، فضای آشپزخانه است و طراحی آن به صورت جزیره ای است. (سینک ظرف شویی در وسط و کابینت های مورد نیاز در اطراف آن قرار گرفته است). این نوع طراحی در آشپزخانه ، باعث می شود مثلث کار بین اجاق گاز، یخچال و سینک ظرف شویی به خوبی ایجاد شود و این سه عنصر در فاصله ای مناسب از هم قرار گیرند و برقراری ارتباط بین این سه عنصر مهم آسان تر شود.

یکی دیگر از مزیت های این نوع طراحی این است که از فضای وسط آشپزخانه استفاده بهینه شده و از کابینت ها می توان، هم به عنوان میز ناهار خوری و هم فضایی برای قرارگیری وسایل و لوازم آشپزخانه استفاده کرد.

فضای آشپزخانه از چهار طرف با دیوار محصور شده که  محیط داخل را از معرض دید مستقیم خارج می سازد. و راحتی عمل بیشتری را برای افرادی که در آشپزخانه کار می کنند، ایجاد می کند. همچنین دارای سه ورودی است که دسترسی آسان به فضاهای مختلف خانه را فراهم می آورد و آشپزخانه مرکزیت بیشتری در محیط خانه پیدا می کند. در این فضا، یخچال در کنار ورودی قرار گرفته و افراد خانواده به راحتی می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

این فایل شامل همه عناصر و فمیلی های(Family) مورد نیاز در مدل سازی آشپزخانه ، مانند یخچال، اجاق گاز، هود، سینک ظرف شویی، فر، انواع کابینت، کشو ها، قفسه های طبقه بندی شده و صندلی های ناهار خوری است که می توانید از آن ها در مدلسازی خود استفاده کنید.

دانلود فایل رویت
رمز :iranbim.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *