اتاق بستری سه تخته دانلود فایل رویت

اتاق بستری سه تخته + فایل رویت

مدل آماده رویت اتاق بستری سه تخته :

فایل رویت بیش رو که مشاهده میکنید ،یک نمونه مدل سازی شده اتاق بستری سه تخته در رویت می باشد . که شما به راحتی میتوانید فمیلی های (Family )مورد نیاز برای طراحی یک اتاق بستری سه تخته را مشاهده کنید .

 تا قرن ۱۹ تصور می‌شد که خانه بهترین مکان برای درمان بیماران است. عمل‌های جراحی اغلب روی میز آشپزخانه انجام می‌شد و پرستاران استخدام می‌شدند تا مراقبت از بیماران را روز و شب در اتاق خوابشان به عهده گیرند. تنها کسانی در بیمارستان درمان می‌شدند که توانایی مالی نداشتند و یاخانه‌اشان برای چنین کارها و شرایطی مناسب نبود.

امروزه در طراحی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی – درمانی، به دلیل اهمیت بالای ماهیت کاربری که با سلامت روح و جسم انسان در ارتباط است و نیز حاکم بودن روابط پیچیده عملکردی (روابط برون بخشی و درون بخشی بیمارستان) در آن، توجه به الزامات طراحی مناسب نقش حیاتی دارد. یکی از این الزامات استفاده صحیح از نور روز است.

خلاصه ای از امکانات اتاق بستری سه تخته مدل شده در فایل رویت شامل:

تخت بستری جهت پذیرش بیماران (هر تخت بستری مجهز به زنگ احضار پرستار با امکان ارتباط دوطرفه با ایستگاه پرستاری)
تخت های بستری دارای کنسول های مجهز به ساکشن مانیتورسانترال و چراغ های بالای سر بیمار می باشند، با قابلیت تغییر حالت و وضعیت بیمار توسط ریموت کنترل.بخش پرستاری به اتاق بستری  مجهز به دوربین می باشد که وضعیت لحظه به لحظه بیمار با قابلیت مشاهده در ایستگاه پرستاری؛ به طور مستقیم ضبط می گردد در این فایل سعی شده تمامی امکانات خاص یک مجموعه اتاق بستری سه تخته لحاظ شود از جمله میز پرستاری و تمامی ملزومات آن پرینتر ،کامپیوتر ،صندلی برای همراهان بیماران ، سطل زباله ، پرده جدا کننده هر تخت ، و…

 

نام فایل : مدل آماده Revit  اتاق بستری سه تخته

پسوورد : iranbim.com

 

نویسنده : مینا دهدار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *