مدل آماده رویت اتاق بستری تک خوابه اتاق بیمار

اتاق بستری تک خوابه + فایل رویت

مدل آماده رویت اتاق بستری تک خوابه + دانلود رایگان

فایل رویت بیش رو که مشاهده میکنید ،یک نمونه مدل سازی شده اتاق بستری وی ای پی (vip) یک تخته در رویت می باشد . که شما به راحتی میتوانید فمیلی های (Family ) مورد نیاز برای طراحی یک اتاق بسترییک تخته  وی آی پی   (vip) را مشاهده کنید .

اصطلاح VIP (Very Important Person) به معنای افراد خیلی مهم است. در مراسم، جشنواره‌ها، فرودگاه‌ها و مسابقات ورزشی معمول است که گاه جایگاه مخصوصی را برای اشخاص صاحب منصب در نظر می‌گیرند تا از آن‌ها پذیرایی ویژه‌ای به عمل آید که به آن، بخش ویژه یا جایگاه ویژه گفته می‌شود. در برخی اماکن نیز یک بخش ویژه برای هر فردی که مایل باشد هزینه آن را بپذیرد قابل دسترسی است.

اتاقهای موجود در بخش وی آی پی از امکانات ویژه و مناسبی برای بیمار و همراه وی برخوردار است.

تخصص های موجود در این بخش عبارت است از تخصصهای :جراحی عمومی – جراحی فک و صورت – جراحی های زیبایی- جراحی مغز و اعصاب – انواع جراحی های ارتوپدی – جراحی گوش و حلق و بینی – متخصص چشم – عفونی – داخلی – قلب و کلیه مشاوره های مورد نیاز.

در این اتاق بیمار و همراه اختیارات بیشتری نسبت به اتاق بستری های معمولی خواهند داشت

 

تجهیزاتی که در این اتاق استفاده شده و فمیلی های ساخته شده آن عبارت است از :

تخت بیمار استاندارد که بیمار به راحتی از آن پیاده و به راحتی میتواند خود روی آن بخوابد تمام جزییات تخت به طور کامل مدل سازی شده است

میز و صندلی برای آسایش همراه بیمار در نظر گرفت شده و همچنین وجود یخچال که مواد غذایی باقی مانده و دارو های اضافه و غیره را در آن نگه داری کنند.

وجود تلویزیون در اتاق برای اوقات فراغت بیمار و گاها همراه بیمار

کتابخانه و میز مخصوص جهت مطالعه بیمار و همچنین تجهیزات دیگری که مختص اتاق وی آی پی می باشد در این فمیلی گنجانده شده است .

 

نام فایل : مدل آماده Revit  اتاق بستری تک خوابه

پسوورد : iranbim.com

 

نویسنده : مینا دهدار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *