مدل آماده رویت اتاق جلسه

اتاق جلسات ۱ + فایل رویت

مدل آماده رویت اتاق جلسات ۱ + دانلود رایگان

فایل رویت پیش رو که مشاهده میکنید ،یک نمونه مدل سازی شده اتاق جلسات اداری در رویت می باشد . که شما به راحتی میتوانید فمیلی های (Family) مورد نیاز برای طراحی یک اتاق جلسات اداری را مشاهده می کنید .

طراحی اتاق جلسات یکی از طراحی های مهم اداری است. چرا که مهمترین تصمیمات و طاقت فرساترین زمان ها در آن می گذرد. برای طراحی اتاق جلسات رنگ سفید رنگ مناسبی است.

البته همه اتاق ها و فضاهای اداری باید با بالاترین کیفیت طراحی و دکوری شوند اما طراحی اداری اتاق جلسات باید بسیار اصولی انجام شود.

سالن کنفرانس و اتاق جلسات ، یکی از مهمترین بخش های یک شرکت و یا اداره است. این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که طراحی یک فضای خوب و مناسب، بر نوع ارائه مطلب و اینکه چقدر بر افراد حاظر در جلسه موثر است، لازم است. در این سالن ها معمولا مدیرهای کل و مدیرهای جز و همچنین مسئولان رده بالای یک شرکت و یا اداره سخنرانی می کنند؛ که خوب به تبع آن تصمیات آینده و نگاه های مهمی در آن مطرح می شود. بنابراین وجود دکوراسیون داخلی مناسب الزامی است. از میز اصلی و مبلمان داخل اتاق جلسات گرفته تا نوع چیدمان وسایل روی میز؛ باید با یک ساختار کاملا حساب شده، متناسب با امور شرکت و اداره طراحی گردد.

فایل رویت مدل آماده اتاق جلسات فوق با ابعاد کوچکتر برای فضاهای اداری که نیازی به سالن کنفرانس های بزرگ و با تجهیزات کامل نمیباشد ،

و فقط صرفا به منظور جلسات درون سازمانی و با اعضای همان سازمان جلسات و اتاق فکری داشته باشند طراحی شده است .

 

تجهیزات استفاده شده در این مدل آماده رویت، اتاق جلسات شامل موارد زیرمی باشد:

  1. میزو صندلی مخصوص اداری ۸نفره
  2. صندلی های اضافه برای افراد متفرقه
  3. مانیتور
  4. ویدیو پروژکتور
  5. تخته وایت برد
  6. کمد وسایل
  7. کتابخانه
  8. تابلو
  9. سطل زباله
  10. ساعت

 

نام فایل : مدل آماده Revit  اتاق جلسات ۱

پسوورد : iranbim.com

 

نویسنده : مینا دهدار

۰/۵ (۰ Reviews)0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *