پلاگین Ideate Explorer

The Ideate Explorer

(Version 2018.0, 3/28/2017)

رویت به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات پروژه (شاملLegends, Schedules, Sheets and Views) را عمیق تر بررسی کرده و عناصر موجود را با روشی دقیق تر، جستجو، فیلتر، سنجش و انتخاب کنید. همانطور که می دانید یک ساختمان دارای عناصر زیادی است و The Ideate Explorer این توانایی را دارد که تمام آن ها را مدیریت کند. The Ideate Explorer شامل کارکردهایی در Dialog Box است، که کاربر از طریق آن می تواند به طور مستقیم با عناصر انتخاب شده کار کند.

این Plug in قابل استفاده در نرم افزار Revit Autodesk است.
Ideate Query یک ابزار قدرتمند جست و جو در The Ideate Explorer است که به شما اجازه می دهد تا عناصر انتخاب شده در نرم افزار را براساس ارزش پارامترها دسته بندی و جست و جو کنید.
پروژه ها در رویت معمولاً به دلیل وجود فهرست ها و جداول مختلف (schedules) که هدفشان تنها پیدا کردن عناصر است، بهم ریخته و شلوغ می شوند. شما با ابزار Ideate Query این قابلیت را دارید تا بدون ساخت schedule جدید عناصر مورد نیاز خود را بیابید، properties های مهمی را که در schedule ها در دسترس نیستند، جست و جو کرده و ویرایش کنید.
به وسیله این ابزار می توانید همه ی عناصری را که اندازه و ارزش معین دارند، انتخاب کرده، شیت ها را بر اساس تعداد ویرایش و انتشار آن ها و اندازه گذاری هایی که کنسل شده اند را یافته و بررسی کنید.
همان طور که می بینید پلاگین The Ideate Explorer برای کنترل کیفیت ضروری است. با استفاده از این پلاگین به مدل های Revit خود نظم بیشتری ببخشید.

دانلود این پلاگین به صورت آزمایشی بوده و به مدت ۱۴ روز پس از نصب برنامه، قادر به استفاده از آن هستید، و بعد از ۱۴ روز می توانید در حالت Demo از آن بهره ببرید، یعنی تنها می توانید به مجموعه اطلاعاتی که از پیش دسته بندی کرده اید، دسترسی داشته باشید.

[box type=”download” align=”aligncenter” class=”” width=”10″] دانلود پلاگین
رمز :iranbim.com
[/box]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *