معرفی سایت BIM Track :

BIM Track یک پلتفرم همکاری مبتنی بر وب است که ارتباط تیم شما با تیم اجرایی را تقویت می‌کند . این سایت درواقع مانند یک فضای کاری مشترک می باشد که همه افراد موثر درپروژه با عضویت در آن می توانند نظرات و پیشنهادات خود را در آن اعلام کنند. همچنین افراد تیم اجرایی در کارگاه در صورت وجود هرگونه مشکل می توانند همان لحظه مشکل را در این سایت اعلام نمایند.

همچنین شما می توانید فایل های سه بعدی خود را با فرمت ifc در آن بارگذاری کنید. در نتیجه شما می تواند با نرم افزار های مختلف کار کرده و پس از آن خروجی خود را با فرمت ifc در این سایت آپلود کنید.

همچنین سایت BIM Track می تواند نمودارها و گزارش های مختلف را با توجه به نیاز شما برای شما ارائه نماید.

پلاگین BIM Track :

شرکت BIM Track به منظور سهولت در کار با سایت خود پلاگین اختصاصی خود را با عنوان BIM Track Plugin برای نرم افزار رویت ارائه داده است. پس از نصب این پلاگین شما می توانید منوی آن را در کنار پنجره properties مشاهده کنید.

در صورتی که هر یک از اعضای پروژه مطلبی را در سایت BIM Track بگذارند، شما می توانید بدون خارج شادن از رویت، از درون خود رویت به آن مطالب را مشاهده کرده و تصمیم مناسب را بگیرید.

لازم به ذکر است که استفاده از سایت تا مشخص کردن ۵۰ مشکل در پروژه رایگان بوده و پس از آن باید حق عضویت بپردازید. برای عضویت در این سایت بر روی این لینک کلیک کنید. همچنین شما می توانید هزینه عضویت ماهانه را در این لینک مشاهده نمایید.

Download Size:7.7 MB
Release Date:9/22/2016
Last Updated:9/4/2017
Version Info:1.12.2
Website: www.bimone.com
Cust. Support: support@bimone.com
Compatible with:
Autodesk Revit Version: 2018 , 2017 , 2016 , 2015
Navisworks Manage Version: 2018 , 2017 , 2016 , 2015
Navisworks Simulate Version: 2018 , 2017 , 2016 , 2015

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *