دانلود رایگان رندرینگ در رویت آموزش رایگان

دانلود رایگان رندرینگ در رویت

 

دانلود رایگان رندرینگ در رویت

چگونه می توان از مدل های طراحی شده یک خروجی رندر شده تهیه کرد؟

فصل آموزش دانلود رایگان رندرینگ در رویت شامل آموزش قدم به قدم از فرآیند تهیه یک دید رندر شده را آموزش می­دهد. برای داشتن یک رندرینگ مناسب باید 3 اصل اساسی را در نظر داشت ابتدا تهیه View مناسب که از طریق ابزار دوربین به طور کامل آموزش داده می­ شود دوم تنظیمات نور و سایه­ ها است که در  Revitتوسط تعیین مکان خورشید در آسمان صورت می­گیرد سپس طی چندین بخش با اصول موقعیت قرارگیری خورشید در آسمان آشنا می­شوید و در نهایت تنظیم متریال­هاست که البته این بخش در بیشتر فصول آموزشی در کنار آموزشهای مدلسازی عناصر پایه و اولیه توضیحات مفصلی در این رابطه ارائه شده است اما با این حال سعی شده در این فصل نیز شرح داده شود.

دانلود رایگان رندرینگ در رویت: برای انجام عملیات رندرینگ و تهیه­ ی عکس­ های ویژه از عناصر مدل سازی شده نیازمند اجرای 3 قانون مهم هستیم. اول ایجاد دید یا View مناسب و دوم انتساب درست مصالح به اجزای مدل اطلاعاتی و در نهایت تنظیم درست نور خورشید بر ساختمان. که هر کدام به نوبه­ ی خود از اهمیت فراوانی برای تهیه ­ی یک دید رنگی و واقعی از عناصر مدلسازی شده برخوردار هستند. لذا در این فصل به ایجاد و تنظیمات مربوط به هر کدام از این بخش­ها خواهیم پرداخت.

داشتن یک View مناسب تا چه اندازه در رندرینگ موثر است؟

مبحث اول و دوم در رابطه با بکارگیری ابزارهای View سازی جهت داشتن دید مناسب چه خارجی و چه داخلی جهت انجام عملیات رندرینگ می ­باشد لذا کار را با آموزش هایی در رابطه با بکارگیری دوربین در تهیه View و تنظیمات مربوط به موقعیت قرارگیری آن و ارتفاع لنز دوربین از سطح زمین آغاز می­ کنیم

دانلود رایگان آموزش رندرینگ و انیمیشن در رویت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *