دانلود رایگان اندازه گذاری و ساختن View ایران بیم

دانلود رایگان اندازه گذاری و ساختن View

 

دانلود رایگان اندازه گذاری و ساختن View

چگونه می توان دیدهای مختلف از پروژه ایجاد کرد البته بدون صرف زمان اضافی و مدلسازی دوباره عناصر؟

بسته آموزشی دانلود رایگان اندازه گذاری و ساختن View تمامی تنظیمات مربوط به ویژگی­ های پلان‌ها برای ایجاد خطوط اندازه­گذاری را شامل می­ شود همچنین روش‌های View سازی و تهیه دیدهای اضافی از بخش‌هایی از مدل که از طریق نمونه ­های پیش­ فرض قابل‌رؤیت نیستند را آموزش می­ دهد و درنهایت در رابطه با چگونگی تهیه پلان‌های راهنما که اصولاً در بیشتر شیت ها کنار نقشه ­ها قرار می­ گیرند توضیحات مفصلی ارائه می­ شود.

آیا هنوز برای اندازه گذاری دیدهای مختلف از پروژه اعم از پلانها و برش ها از روشهای سنتی استفاده می کنید؟

مبحث اول در رابطه با خطوط اندازه­ گذاری و تنظیمات مربوط به ضخامت خطوط ابعاد متن اندازه ­ها و فونت و موقعیت قرارگیری آن‌ها نسبت به خطوط مربوطه بررسی می­شود و بخش‌هایی از پلان تمرین توسط ابزارهای اولیه اندازه­ گذاری دستی و واحد تکمیل می ­شود.

عملکرد تنظیمات خطوط اندازه گذاری و متون آن به چه نحوی صورت می گیرد؟

مبحث دوم در ادامه بخش قبلی از روش‌های بهتری برای اندازه­ گذاری مدل‌های طولی مثل دیوارهای داخلی و خارجی استفاده می­ شود که این ابزارها به‌یک‌باره کل دیوار را برحسب تعیین تنظیمات مربوط به مقاطع موجود بر روی آن مثل دیوارهای جانبی، درب‌ها و یا پنجره­ها و حتی آکس ها اندازه­ گذاری می ­شود که برای تسریع در تهیه پلان اندازه­ گذاری طبقات بسیار مهم است. شما می­ توانید با استفاده از خطوط اندازه­ گذاری و بهره­ وری از گزینه EQ عناصر مدل‌سازی شده را برابرسازی کنید بدین ترتیب که فاصله­ ی مساوی بین دیوارهای داخلی در فضاهای اتاق ایجاد کنید و نیازی به محاسبه طول دیوار و تقسیم آن به تعداد فضاهای داخلی نداشته باشید. این دستور بسیار پرکاربرد بوده و در موارد بسیاری به کمک طراح و ترسیم­ کننده می ­آید.

دانلود رایگان آموزش اندازه گذاری و ساختن View
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *