ترسیم دیوار شیشه ای دوجداره در رویت آموزش Revit Architecture

ترسیم دیوار شیشه ای دوجداره در رویت

ترسیم دیوار شیشه ای دوجداره در رویت

ترسیم دیوار شیشه ای دوجداره در رویت

ترسیم دیوار شیشه ای دوجداره در رویت: دیوار های شیشه ای(Curtain Wall) یکی از مباحث مهم و کاربردی در نرم افزار رویت می باشد که متاسفانه در کمتر آموزشی به تشریح و توضیح کامل آنها پرداخته شده است.

این بسته آموزشی آموزش اولین آموزش جامع درباره دیوار های شیشه ای در رویت است که در تهیه آن سعی شده است تا بیشتر نکات کاربردی و کلیدی به صورت کاملا دقیق و گویا آموزش داده شود.

آیا با دیوار های شیشه ای در نرم افزار رویت آشنا هستید؟

دیوار های شیشه ای یا همان Curtain Wall یک نوع دیوار خاص و غیر باربر بوده که جلوه ای زیبا در نمای ساختمان را پدید می آورد. جزییات و دیتیل های مربوط به این نوع دیوار بسیار فراوان هستند و ما می توانیم به کمک نرم افزار رویت به طراحی و ترسیم این نوع دیوار ها با دقت بالا بپردازیم.

آیا دیوار های شیشه ای که به طور پیش فرض در نرم افزار موجود می باشند برای بکار گیری در پروژه ها مناسب هستند؟

بطور کلی دیوار های شیشه ای به طور پیش فرض و محدود در نرم افزار رویت موجود می باشند. نکته ی مهم این است که گاهی اوقات به اقتضای شرایط مجبور خواهیم بود تغییراتی را در دیوار های شیشه ای اعمال کنیم که در صورت عدم آشنایی با موارد لازم مخصوصا محیط های فمیلی, قادر به ویرایش دیوار شیشه ای مورد نظر نخواهیم بود.

تا چه حد با فمیلی های مربوط به طراحی و ویرایش Curtain Wall ها آشنا هستید؟

محیط های فمیلی قدرمتندی در نرم افزار رویت برای طراحی و ویرایش اجزا Curtain Wall ها وجود دارند. در این مجموعه آموزشی تلاش شده است که این محیط های فمیلی به صورت دقیق و واضح توضیح داده شوند.

ترسیم دیوار شیشه ای دوجداره در رویت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *