آموزش حجم های پوسته ای در رویت در ایران بیم

آموزش حجم های پوسته ای در رویت

چرا این اندازه از احجام پوسته ای وحشت دارید؟

دیگر زمان آن به پایان رسیده که فقط قشر خاصی از مهندسان مشغول ساختن احجام فضایی باشند و بقیه مجبور شوند برای مدلسازی حجم های ویژه به آنها مراجعه کرده و بعد از مدت زمان طولانی به هدف یا همان حجم مورد نظر برسند. و تازه حجمی که فقط یک حجم بوده و دیگر اطلاعات را در خود ندارد پس دوباره باید وقت صرف شود تا مناسب با این حجم مستندات پروژه مثل پلان ها نماها برش ها دیتایل ها و جزئیات تولید شود.

گروه ایران بیم برای جذب علاقه مندان به حجم سازی آموزش حجم های پوسته ای در رویت را به صورت رایگان در اختیار شما دوستان و همراهان ما قرار داده است.

[button color=”red” size=”medium” link=”http://hw16.asset.aparat.com/aparat-video/a_hi1ekig509ji31mi8o96801ki8l222kg930089242643-910v__64ce9.mp4″ icon=”” target=”true”]دانلود فیلم[/button]

آموزش حجم های پوسته ای در رویت با کمک محیط مس می تواند شما را به آرزوهایتان برساند چرا که غول بزرگ ساختن پوسته های فضایی را در هم شکسته و با آموزش گام به گام هدایت شما را مرحله به مرحله به دست گرفته و پس از مشاهده 10 دقیقه از  فیلم آموزش حجم های پوسته ای در رویت مشاهده می کنید که به سهولت یک حجم پوسته ای را با ایجاد پروفیل های اتصالاتی در این پوسته ها ایجاد می شود.

در رویت به صورت پیش فرض پروفیل های زیادی قرار گرفته که می توان به آسانی از هر کدام مناسب با مدل استفاده کرد اما یکی از عناصر مهم و پرکاربرد ما پوسته ها  هستند که قرار گیری نمونه مناسب با بافت درست در ساختن نماهای خارجی از اهمیت بالایی برخوردار است، لذا تصمیم گرفیم در این فیلم آموزشی نکاتی در این رابطه ذکر کنیم.

امید است که مورد توجه شما دوستان و طراحان عزیز این مرز و بوم قرار گیرد تا بتوانیم در ارتقا دانش شما سهیم باشیم.

مدرس: محمد پاک نظر

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *