Home / کتب / BIM برای سرمایه گذاران و کارفرمایان
BIM برای سرمایه گذاران و کارفرمایان-ایران بیم
BIM برای سرمایه گذاران و کارفرمایان ایران بیم

BIM برای سرمایه گذاران و کارفرمایان

BIM برای سرمایه گذاران و کارفرمایان

BIM برای سرمایه گذاران و کارفرمایان کتابی تخصصی برای علامندان و فعالان در عرصه ساختمان و آغاز فعالیت در زمینه مدلسازی اطلاعاتی ساختمان.

BIM برای سرمایه گذاران و کارفرمایان

نام فارسی: bim برای سرمایه گذاران و کارفرمایان

نام لاتین :   BIM for Building Owners and Developers

نویسنده : K. Pramod Reddy

تعداد صفحه : ۲۴۲pages

انتشارات:  JOHN WILEY & SONS, INC

حجم فایل : ۱۰.۱۵MB

رمز فایل : iranbim.com

در بین ۳ بخش مهمی که کلید اساسی  دربهره گیری از BIM معرفی شده ، رفتارها عوامل اساسی هستند که به سختی قابل تغییراند همانطور که Scott Simpson طراح شرکت Kling stubbins اظهار داشته است((BIM متشکل از ۱۰% تکنولوژی و ۹۰% روانشناسی است.))

هدف اصلی این تکنولوژی  بیش از به روز کردن نرم افزار است. در واقع آنچه ما می خواهیم همکاری بین اعضای تیم توسط مدیریت درست ساخت در پروژه است . پس منظور ما از))      چیست؟

هنگامی که صحبت از عوامل مهم در کارایی BIM واژه ی رفتارها در میان می آید نقش رفتارها در این میان به عنوان یک رکن اساسی خودنمایی می کند. به این موضوع توجه داشته باشید. شما ترجیح می دهید با تیمی کار کنید که رغبت زیادی برای کار کردن در محیطی مؤثر دارد یا تیمی نامطمئن که به واسطه ی ذهن بسته در مقابل  محدودیت ها، مانع پیشرفت بیشتر می شود. تصمیم گیری آسان است. تیم ها باید کاملا به این درک برسند که نگرش به سمت آینده به اندازه تکنولوژی ها و فرآیندهایی که در پس آن قرار دارد حائز اهمیت است. کسانی که به درستی متوجه این اصل نشده اند ،به زودی خود را در طرح و بازار ساخت بیهوده احساس می کنند.

طبق اظهارات فیلسوف اریک هوفرل “در شرایط تغییر مبتدی ها زمین را به ارث می برند درحالی که کاردان ها خود را برای رسیدگی به دنیایی که دیگر وجود ندارد به خوبی مجهز می کنند.” اگرچه در مورد اهمیت رفتارهای مشخص سخن به میان آورده شد ولی باید به این مهم توجه داشت که رفتارهای نهادی نیز تاثیر بسزایی در یک پارچگی تکنولوژی دارند. شرکتی که فرهنگ ابداع و نوآوری داشته و نگرش فعال برای آغاز و پویایی مستمر در کنار تغییرات پیوسته را دارا می باشند، پیشرفت های زیادی در پیش رو خواهند داشت.

برعکس در محیطی که در آن مقاومت در برابر تغییر صورت می گیرد و مانع نوآوری شده و در تواناسازی پویا که به انتخاب تحلیلی نتیجه بخش کمک کرده و به کارگیری ابزارهای مناسب که تغییرات فرآیند را نشان می دهد مشکل ایجاد می کند.

دانلود کتاب

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My title