A Pattern Language- Towns, Buildings, Construction

کتاب زبان الگو: شهرها، ساختمان‌ها، ساخت‌وساز

کتاب زبان الگو: شهرها، ساختمان‌ها، ساخت‌وساز

کتاب زبان الگو: شهرها، ساختمان‌ها، ساخت‌وساز:کتاب زبان الگو: شهرها، ساختمان‌ها، ساخت‌وساز شما می‌توانید از این کتاب برای طراحی یک دفتر، یا یک کارگاه، یا یک ساختمان عمومی استفاده کنید. و می‌توانید از آن برای راهنمایی  در فرآیند واقعی ساخت استفاده کنید.

کتاب زبان الگو: شهرها، ساختمان‌ها، ساخت‌وساز

نام فارسی : کتاب زبان الگو: شهرها، ساختمان‌ها، ساخت‌وساز

نام لاتین : A Pattern Language- Towns, Buildings, Construction

نویسنده : Christopher Alexander

سال نشر : 1977

تعداد صفحه : 1171

حجم فایل :50 Mb

رمز فایل :iranbim.com

چکیده ی فارسی

شما می‌توانید از این کتاب برای طراحی یک خانه برای خودتان با خانواده و همچنین می‌توانید از آن برای کار با همسایگان خود برای بهبود شهر و محله خود استفاده کنید؛ شما می‌توانید از این کتاب برای طراحی یک دفتر، یا یک کارگاه، یا یک ساختمان عمومی ، و می‌توانید از آن برای راهنمایی  در فرآیند واقعی ساخت استفاده کنید.

پس از یک سکوت ۱۰ ساله، کریستوفر الکساندر و همکارانش در مرکز حفاظت از محیط‌زیست اکنون در حال انتشار بیانیه اصلی در شکل سه کتاب هستند که به بیان آن‌ها اساس یک رویکرد کاملا جدید برای معماری، ساختمان و برنامه‌ریزی است، که به جای آن می‌توانیم ایده‌های موجود را جایگزین کنیم.

چکیده ی انگلیسی

A Pattern Language- Towns, Buildings, Construction

You can use this book to design a house for yourself with your family; you can use it to work with your neighbors to improve your town and neighborhood; you can use it to design an office, or a workshop, or a public building. And you can use it to guide you in the actual process of construction.

After a ten-year silence, Christopher Alexander and his colleagues at the Center for Environmental Structure are now publishing a major statement in the form of three books which will, in their words, “lay the basis for an entirely new approach to architecture, building and planning, which will we hope replace existing ideas and practices entirely.The three books areThe Timeless Way of Building, The Oregon Experiment, and this book,A Pattern Language.

لینک دانلود کتاب زبان الگو: شهرها، ساختمان‌ها، ساخت‌وساز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *