ساخت فرمول در Revit Architectural در ایران بیم

ساخت فرمول در Revit Architectural

ساخت فرمول در Revit Architectural

ساخت فرمول در Revit Architectural: در نرم افزار رویت امکان طراحی پارامتریک وجود دارد که می توان اشکال پارامتریک را ایجاد کرد. برای ایجاد این اشکال گاهی شما نیاز به یک سری فرمول دارید تا بتوانید طراحی خود را سریع تر و دقیق تر پیش ببرید. حتما برای شما پیش آمده است که بخواهید طرح اجرا شده ای رو برای خود در رویت پیاده کنید ولی پیچیدگی طرح و اندازه های نا متقارن و نا مساوی باعث سردرگمی شما می شود. برای ایجاد چنین طرح هایی باید حتما یک سری فرمول و دستور العمل تعیین کنید تا رویت بر اساس آنها طرح شما را پیش ببرد.

از آنجاییکه نرم افزار رویت بسیار هوشمند بوده و در هر مرحله از مدلسازی و یا حجم سازی با ابزارهای کارآمدش به کمک شما می آید لازم دانستیم تا شما را از این مقوله نیز آگاه سازیم چرا که  ساخت فرمول در Revit Architectural بسیار مهم و کاربردی است. شما با کمک گرفتن از فضاهایی که در رویت برای مدلسازی فمیلی ها و یا احجام خاص در محیص کاری و یا محیط مس برای نوشتن فرمول وجود دارد استفاده کرده و آنچه را که در نظر و تخیل دارید طراحی کرده و به واقعیت مبدل سازید. در این محصول شما با روش های ساده و گام به گام فرمول نویسی آشنا شده و مدل های پارامتریک را خلق می کنید. تصاویری که در آموزش ها معین شده کمک می کند تا درک بهتری از عمکرد  ساخت فرمول در Revit Architectural داشته باشید و سئوال مبهمی در این باره برای شما باقی نماند.

البته روش دیگری نیز برای ساختن احجام پارامتریک در رویت وجود دارد که توسط افزونه یا پلاگین داینامو قابل اجراست. ایران بیم مفتخر است که اعلان کند آموزش نرم افزار داینامو برای علاقمندان به حجم سازی پارامتریک را در وبسایت قرار داده است.

 

دانلود رایگان آموزش ساخت فرمول در Revit Architectural

رمز : iranbim.com

 

۵/۵ (۱ Review)2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *