دانلود رایگان ترسیم انواع بام در رویت

دانلود رایگان ترسیم انواع بام

 

دانلود رایگان ترسیم انواع بام

 

آیا می توان با توجه به اقلیم منطقه بام های متفاوتی  طراحی و مدلسازی کنیم؟

مبحث اول دانلود رایگان ترسیم انواع بام در Revit در رابطه با ترسیم بام‌های تخت می­باشد که در بیشتر مناطق ایران کاربرد داشته و از این بام استفاده می­ شود. اصول اولیه ترسیم و نکات مربوط به‌سرعت بخشیدن به عملیات ترسیم دیوارهای طبقه­ ی آخر از ساختمان مدل شده توصیف می­گردد.

معمولا برای هدایت آب باران در بامهای تخت به سمت آبروها چه ترفندی به کار می برید؟

مبحث دوم دانلود رایگان ترسیم انواع بام در Revit در تکمیل بخش بام‌های تخت بود و روش‌های شیب بندی کردن بام از طریق پارت بندی کردن آن و تعیین محل آبرو برای دفع آب‌های سطحی حاصل از باران آموزش داده می­شود. البته شیب بندی کردن بام‌ها مشابه نمونه­ های کف بوده و برای اعمال این شیب به لایه­ های تشکیل­ دهنده ­ی بام نیز باید مشابه آنچه در بخش کف‌ها توصیف‌شده عمل کرد.

چند نمونه بام شیبدار می شناسید و تا کنون برای ترسم آن در نقشه های معماری از چه روش هایی استفاده می کردید؟

مبحث سوم دانلود رایگان ترسیم انواع بام ترسیمات بام‌های شیب‌دار را شامل می­شود که ساده­ ترین نمونه ­های شیب‌دار از روی گزینه­ ها و ابزارهای موجود در نرم ­افزار می­شود در ضمن تنظیمات مربوط به زاویه­ی شیب بام‌ها و همچنین بام‌های یک‌طرف شیب‌دار نیز توصیف می­شود.

چگونه می توان بام هایی با احجام مختلف را در Revit طراحی و مدل کرد؟

مبحث چهارم در رابطه با ترسیم بام‌های منحنی و یا نمونه‌های خاص می­باشد که با استفاده از ترسیم خطوط اولیه بام مطابق طرح می­ توان آن را به بام مبدل کرد این نوع بام‌ها دقیقاً مشابه نمونه­ های قبلی بوده و تنها تفاوت آن در چگونگی مدل‌سازی کردن آن‌هاست.

مبحث نهم تا دوازدهم چگونگی ایجاد یک بام شیب‌دار چوبی به همراه زیرساخت‌های آن اعم از تیرهای اصلی چوبی و تیرچه­ ها و دیگر عناصر سازه­ای که وظیفه­ ی نگهداری بام را بر روی پروفیل‌های اصلی ساختمان بر عهده‌دارند آموزش داده می­ شود. در هر مبحث به همراه مدرس بام را ایجاد کرده و پروفیل‌های مرتبط با آن را از فایلهایی که در هر بخش ذکر می ­شود انتخاب نموده و آن‌ها را مطابق آموزش‌های مدرس در جایگاه اصلی خود قرار دهید تا درنهایت از عملکرد خود راضی باشید.

 

 

دانلود رایگان کتاب آموزش ترسیم انواع بام در Revit

رمز : iranbim.com

 

 

۵/۵ (۱ Review)2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *