نیمکت پارک فلز و چوب

نیمکت پارک فلز و چوب ۱۸۰T-FBLR

فمیلی رویت (Revit Family) – ‌نیمکت پارک فلز و چوب ۱۸۰T-FBLR

مشخصات
  • نام فمیلی : نیمکت پارکی
  • مدل : ۱۸۰T-FBLR
  • برند : –
توضیحات

نیمکت پارکی  این شرکت دارای پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای با روکش ورنی و یا گالوانیزه گرم می باشد. صندلی های پارکی در طرح ها و مدل های متنوع ، جدید و با زیبایی ظاهری طراحی و ساخته شده اند.

نیمکت های پارکی در انواع چوبی و فلزی می باشد و با استفاده از دستگاه برش CNC، استفاده از جوشکاری CO2 و تمیزکاری  پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای و روکش ورنی از مزیت های صندلی پارکی این گروه صنعتی می باشد.

مدل های نیمکت پارکی و صندلی پارکی :

نیمکت های پارکی فلزی معمولی بیشتر بر پایه لوله و ورق ساخته می شود که ساختار ساده تر و قیمت پایین تری نسبت به دو مدل دیگر دارد و زمان تولید آن هم به نسبت کمتر می باشد .

نیمکت های فلزی سی ان سی دارای طراحی شکیل تری می باشد و در پروسه تولید آن معمولاً ورق ها با دستگاه های مجهز سی ان سی به مدلهای زیبایی برش شده و در نهایت مونتاژمی شوند . پروسه تولید و قیمت نیمکت های پارکی سی ان سی نسبت به نیمکت پارکی فلزی معمولی کمی بیشتر است .

نیمکت پارکی چدنی شکیل ترین مدل از نیمکت های پارکی است که از چدن ریختگی تولید می شود . طراحی و شکل ظاهری آن از دو مدل قبلی بسیار شکیل تر است که معمولا با مخزن زباله چدنی ست می شود . قیمت نیمکت پارکی چدنی از دو مدل قبلی کمی بیشتر است .

با توجه به تنوع آب و هوایی مناطق مختلف کشورمان ، گوناگونی سلایق و قدرت خرید افراد ، طراحی نیمکت پارکی و صندلی پارکی دارای تنوع زیادی می باشد . لذا شرکت مهندسی تام تال نیمکت پارکی و صندلی پارکی خود را به گونه ای از لحاظ تنوع طرح ، فرم و جنس تنظیم کرده است تا بتوان از آنها در تمامی نقاط ایران استفاده بهینه داشته باشد  .

مشخصات کلی نیمکت پارکی و صندلی پارکی :

۱- استفاده از قطعات فلزی ضخیم و مناسب

۲- جوشکاری co2

3- بتونه کاری پیش از رنگ

۴- رنگ آمیزی به روش الکترواستاتیک

دانلود

DWG RVT ZIP PDF

PassWord : iranbim.com

نیمکت پارک فلز و چوب

180T-FBLR

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا میخواهید دیدگاه خود را ثبت کنید؟
آزادانه دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *