نیمکت پارک فلز و چوب

نیمکت پارک فلز و چوب ۱۸۰T-FBLR

فمیلی رویت (Revit Family) – ‌نیمکت پارک فلز و چوب ۱۸۰T-FBLR

مشخصات
  • نام فمیلی : نیمکت پارکی
  • مدل : ۱۸۰T-FBLR
  • برند : –
توضیحات

نیمکت پارکی  این شرکت دارای پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای با روکش ورنی و یا گالوانیزه گرم می باشد. صندلی های پارکی در طرح ها و مدل های متنوع ، جدید و با زیبایی ظاهری طراحی و ساخته شده اند.

نیمکت های پارکی در انواع چوبی و فلزی می باشد و با استفاده از دستگاه برش CNC، استفاده از جوشکاری CO2 و تمیزکاری  پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای و روکش ورنی از مزیت های صندلی پارکی این گروه صنعتی می باشد.

مدل های نیمکت پارکی و صندلی پارکی :

نیمکت های پارکی فلزی معمولی بیشتر بر پایه لوله و ورق ساخته می شود که ساختار ساده تر و قیمت پایین تری نسبت به دو مدل دیگر دارد و زمان تولید آن هم به نسبت کمتر می باشد .

نیمکت های فلزی سی ان سی دارای طراحی شکیل تری می باشد و در پروسه تولید آن معمولاً ورق ها با دستگاه های مجهز سی ان سی به مدلهای زیبایی برش شده و در نهایت مونتاژمی شوند . پروسه تولید و قیمت نیمکت های پارکی سی ان سی نسبت به نیمکت پارکی فلزی معمولی کمی بیشتر است .

نیمکت پارکی چدنی شکیل ترین مدل از نیمکت های پارکی است که از چدن ریختگی تولید می شود . طراحی و شکل ظاهری آن از دو مدل قبلی بسیار شکیل تر است که معمولا با مخزن زباله چدنی ست می شود . قیمت نیمکت پارکی چدنی از دو مدل قبلی کمی بیشتر است .

با توجه به تنوع آب و هوایی مناطق مختلف کشورمان ، گوناگونی سلایق و قدرت خرید افراد ، طراحی نیمکت پارکی و صندلی پارکی دارای تنوع زیادی می باشد . لذا شرکت مهندسی تام تال نیمکت پارکی و صندلی پارکی خود را به گونه ای از لحاظ تنوع طرح ، فرم و جنس تنظیم کرده است تا بتوان از آنها در تمامی نقاط ایران استفاده بهینه داشته باشد  .

مشخصات کلی نیمکت پارکی و صندلی پارکی :

۱- استفاده از قطعات فلزی ضخیم و مناسب

۲- جوشکاری co2

3- بتونه کاری پیش از رنگ

۴- رنگ آمیزی به روش الکترواستاتیک

دانلود

DWG RVT ZIP PDF

PassWord : iranbim.com

نیمکت پارک فلز و چوب

180T-FBLR

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *