T0280

روشویی پایه دار Tesi-55 cm_T0280

فمیلی رویت (Revit Family) – ‌روشویی پایه دار Tesi-55 cm_T0280

مشخصات
  • نام فمیلی :روشویی پایه دار
  • مدل : T0280
  • برند : Tesi
توضیحات

روشویی –۵۵cm

ردیابی

منحصر به فرد:۵۵cm

گروه محصول: Tvättställ
عرض (mm): 55
عمق (میلی متر): ۴۵

کد:T0280

توضیحات: لوازم بهداشتی

توضیحات: مجموعه لوازم آبرسانی
توضیحات مرجع: لوازم بهداشتی

از مهم ترین موارد مربوط به طراحی و ساخت یک سرویس بهداشتی ، چینی بهداشتی به کار رفته در آن می باشد. چینی بهداشتی انتخاب شده می بایست زیبایی و کیفیت کافی را داشته باشد. هم چنین حفظ رنگ و دوام از مهم ترین مشخصه های یک سرویس بهداشتی با طراحی خوب و عالی می باشد. روشویی یکی از مهم ترین آیتم های چینی بهداشتی می باشد. روشویی بنابر نیاز در سرویس بهداشتی ، حمام و مکان های عمومی کاربرد دارد. انتخاب یک روشویی مناسب و با کیفیت ، یکی از مهم ترین تصمیمات برای داشتن یک سرویس بهداشتی شیک و زیبا می باشد. محصولات با کیفیت ، زیبایی منحصر به فرد ، کارکرد بالا و بادوام ، برای تامین اهداف مصرف کنندگان تولید و عرضه می شوند.  یکی از این روشویی های مناسب ، روشویی پایه دار مدل ۵۵ است.

روشویی با سایز ۵۵ تولید می شود. این روشویی از نوع پایه دار می باشد. ابعاد آن ،  ۸۵.۲*۴۷.۳*۵۵.۶ سانتی متر و وزن آن ، ۲۵٫۸ کیلوگرم می باشد. هم چنین این روشویی در سه درجه برای مشتریان تولید می گردد. اگر به دنبال داشتن یک روشویی با کیفیت و دوام بالا و زیبایی مناسب می باشید

این شرکت علاوه بر تولید و عرضه روشویی های پایه دار ، انواع روشویی ها را متناسب نیاز و سلایق گوناگون مصرف کنندگان تولید و عرضه می نماید. روشویی های مروارید در انواع پایه دار ، نیم پایه ، پایه سرخود ، رو سنگی ، زیر سنگی ، رو کابینتی ، گوشه و سر شوی تولید و به بازار عرضه می شوند.

دانلود

DWG RVT ZIP PDF

PassWord : iranbim.com

T0280

روشوییشویی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *