پایهروشویی رو کابینتی_Gala_Aida-_500x450 دار

روشویی رو کابینتی- Gala – Aida – 500×450

فمیلی رویت (Revit Family) – ‌روشویی رو کابینتی_Gala_Aida_500x450

مشخصات
  • نام فمیلی :روشویی پایه دار
  • مدل : ۵۰۰x450-Aida
  • برند : Gala
توضیحات

از مهم ترین موارد مربوط به طراحی و ساخت یک سرویس بهداشتی ، چینی بهداشتی به کار رفته در آن می باشد. چینی بهداشتی انتخاب شده می بایست زیبایی و کیفیت کافی را داشته باشد. هم چنین حفظ رنگ و دوام از مهم ترین مشخصه های یک سرویس بهداشتی با طراحی خوب و عالی می باشد. روشویی یکی از مهم ترین آیتم های چینی بهداشتی می باشد. روشویی بنابر نیاز در سرویس بهداشتی ، حمام و مکان های عمومی کاربرد دارد. انتخاب یک روشویی مناسب و با کیفیت ، یکی از مهم ترین تصمیمات برای داشتن یک سرویس بهداشتی شیک و زیبا می باشد. محصولات با کیفیت ، زیبایی منحصر به فرد ، کارکرد بالا و بادوام ، برای تامین اهداف مصرف کنندگان تولید و عرضه می شوند. یکی از این روشویی های مناسب ، روشویی پایه دار مدل ۵۰است.

روشویی با سایز ۵۰تولید می شود. این روشویی از نوع پایه دار می باشد. ابعاد آن ، ۴۵.۳*۵۰.۶ سانتی متر و وزن آن ، ۱۵٫۸ کیلوگرم می باشد. هم چنین این روشویی در سه درجه برای مشتریان تولید می گردد. اگر به دنبال داشتن یک روشویی با کیفیت و دوام بالا و زیبایی مناسب می باشید

این شرکت علاوه بر تولید و عرضه روشویی های پایه دار ، انواع روشویی ها را متناسب نیاز و سلایق گوناگون مصرف کنندگان تولید و عرضه می نماید. روشویی های مروارید در انواع پایه دار ، نیم پایه ، پایه سرخود ، رو سنگی ، زیر سنگی ، رو کابینتی ، گوشه و سر شوی تولید و به بازار عرضه می شوند.

دانلود

DWG RVT ZIP PDF

PassWord : iranbim.com

روشویی رو کابینتی_Gala_Aida-_500x450

روشویی رو کابینتی_Gala_Aida-_500x450

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *