آموزش Managing New Managers

آموزش Managing New Managers

آموزش Managing New Managers

مدیریت رهبران جدید با مجموعه‌ای از منحصر به فردترین چالش‌ها همراه است . حتی برجسته‌ترین افراد می‌توانند، در باز کردن نقش جدید خود تلاش کنند و مسئولیت‌های خود را به عهده بگیرند . در این درس یاد می گیرید که چگونه رهبران جدید را پشتیبانی و الهام بخشید. متخصص مدیریت سارا کندی نشان می‌دهد که چگونه دیدگاه منحصر به فرد و چالش‌های مدیران جدید خود را شناسایی کنید ، انتظاراتتان را به آنها انتقال دهید، هدایت و حمایت را فراهم کنید و شرایط مناسب برای کمک به موفقیت و پرورش آنها را انجام دهید.


دانستن اینکه چه کسی مدیریت می کند
چالش های مشترک برای مدیران جدید
تنظیم انتظارات
ایجاد دستورالعمل های ارتباطی
ارائه پشتیبانی مناسب
بازخورد دادن
مدلسازی رفتاری

 

Managing new leaders comes with a unique set of challenges. Even the most outstanding individual contributor can struggle as they unpack their new role and tackle their increased responsibilities. In this course, learn how to support and inspire new leaders as they make this critical transition. Leadership expert Sara Canaday shows how to identify the unique perspectives and challenges of your new managers, set the expectations for their transition, provide coaching and support, and cultivate the right conditions to help them succeed.

Topics include:

  • Knowing who you are managing
  • Common challenges for new managers
  • Setting the expectations
  • Establishing communication guidelines
  • Providing the appropriate support
  • Giving feedback
  • Modeling behavior

در صورتی که قادر به تهیه این ویدئو نمی باشید،ما این آموزش را به صورت امانت در اختیار شما قرار می دهیم،کافیست از لینک زیر دریافت کنید.

[restrict paid=”true”]

دانلود

[/restrict]

۰/۵ (۰ Reviews)0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *