Home / دوره آنلاین / دوره آموزش آنلاین رویت استراکچر Revit Structure
دوره آنلاین رویت استراکچر
رویت استراکچر آموزش رویت استراکچر

دوره آموزش آنلاین رویت استراکچر Revit Structure

 بدون صرف هزینه های جابجایی در دوره های آموزش رویت استراکچر حضور داشته باشید!!

رویت استراکچر: روزگاری از قلم و کاغذ برای طراحی بناهای یک پروژه استفاده می شد، که کاری بسیار دشوار و زمان گیر بود؛ و قدرت انعطاف طراح در ارائه ایده های پیچیده و خلاق را می گرفت و در ضمن تهیه مستندات برای ارائه به مجریان جهت پیاده سازی همین ایده ها نیز خود چالشی بزرگ بود.

همچنین مدیرت کارگاه های ساخت با توجه به تناقضات مستندات و فقدان ارتباط بین مدیران، نیروهای کار اجرایی و طراحان خود معضلی بزرگ بود، که منجر به صرف هزینه های اضافی برای جبران کمبودها و رفع نواقص می شد. پس از آن رفته رفته به منظور پاسخ به نیازهای فعالان در صنعت ساختمان فناوری های نوینی در بخش طراحی وارد بازار شد، که با استقبال دست اندر کاران این بخش قرار گرفت.رویت استراکچر

تولید نرم افزار های مختلف در رسته های متفاوت باعث افزایش سرعت و دقت مهندسین در بخش طراحی شد که کارآمد و موثر در بخش اجرا نیز بود. در زمینه آموزش نیز امروزه روش های نوینی در اختیار علاقمندان قرار گرفته تا بدون نیاز به صرف زمان و هزینه برای جابجایی به یادگیری پرداخته و قدم به قدم با پیشرفت تکنولوژی همراه باشند. در این بین آموزش نرم فزار توسط وبینار و استفاده از اینترنت جای خود را به دوره های آموزش حضوری داده و به کمک ما در عصر پرهیاهو و پرمشغله آمده است.

دوره های رویت استراکچر در حال ثبت نام

رویت استراکچر، رویت استراکچر، رویت استراکچر

تاکنون ۳ دوره آموزش نرم افزار رویت استراکچر توسط گروه ایران بیم برگزار شده که با استقبال دوستان و عزیران ساکن در شهرهای مختلف کشورمان و همچنین عزیزان و هم وطن های ما که ساکن کشورهای دیگر هستند قرار گرفته است. امید است تا با ترویج فرهنگ نوین آموزش آنلاین بتوانیم به تمام علاقمندان کسب علم و دانش در این حیطه کمک کنیم.

دوره های برگذار شده رویت استراکچر

 

۳ دیدگاه

  1. سلام میخواستم بپرسم که برای من که ساخت و ساز در شمال ایران انجام میدهم ایا این روش نوین با سبک معماری این منطقه میتواند مفید باشد . ممنون از شما منتظر پاسخ هستم .

  2. من کار ترسیمات دیتایل های سازه ای را انجام می دم این آموزش ها می تونه برای من مفید باشه؟ یا نه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My title