Home / دوره آنلاین / دوره های آنلاین آموزش ناویس ورک
آموزش ناویس ورک آنلاین
آموزش ناویس ورک نرم افزار

دوره های آنلاین آموزش ناویس ورک

همراه با دوره های آنلاین آموزش ناویس ورک در زمان و هزینه های جابجایی صرفه جویی کنید!

دوره های آنلاین آموزش ناویس ورک :چرا همیشه اعمال تغییرات در روش های مرسوم که به نوعی عادت محسوب می شود سخت و دشوار بوده است؟ و چرا ما همیشه از تغییرات هراس داریم؟ اما در این میان اشخاصی پیروز می شوند که درب را به روی پیشرفت علم در دنیا نمی بندند، و سعی دارند تا از آن بهره مند شوند. چراکه همیشه تکنولوژی برای فراهم سازی شرایط آسایش در حال پیشرفت است و عقب ماندن از آن تنها به خود شخص ضرر می رساند. این قاعده در صنعت ساختمان نیز مستثنی نبوده و راه حل های ارائه شده عصر دیجیتال در این صنعت نیز بسیار کارآمد و سودمند است.

اگر قبول دارید که آموختن نرم افزارهای جدید در بهینه سازی عملکرد شغلی تان موثر است، چرا به دنبال راه حلی برای این معضل بزرگ نیستید؟ آنچه امروزه تکنولوژی در اختیار ما قرار داده، استفاده از فناوری نوین در طراحی، اجرا و حفظ بنا بسیار ارزشمند و قابل تامل است. استفاده از نرم افزارهایی که فضاهای ابری و مجازی را پشتیبانی می کنند، به ما امکان دسترسی به اطلاعات پروژه را در هر زمان و هر مکان فراهم می آورد. پس برای شرکت در کلاس های آموزشی نیازی به نقل مکان نیست و با بهره گیری از تکنولوژی آموزش آنلاین رویت می توان در منزل یا حتی محل کار نیز آموزش ها را دریافت کرد.

آموزش ناویس ورک،آموزش ناویس ورک،آموزش ناویس ورک

دوره های آموزش ناویس ورک در حال ثبت نام

همراهان همیشگی تاکنون ۷ دوره آموزش ناویس ورک برترین نرم افزار مدیریتی توسط گروه ایران بیم برگزار شده که با استقبال دوستان و عزیران ساکن در شهرهای مختلف کشورمان و همچنین عزیران و هم وطن های ما که ساکن کشورهای دیگر هستند قرار گرفته است. امید است تا با ترویج فرهنگ نوین آموزش آنلاین بتوانیم به تمام علاقمندان کسب علم و دانش در این حیطه کمک کنیم.

دوره های برگذار شده آموزش ناویس ورک

۷ دیدگاه

  1. mersi az amozeshe online man dar Canada hastam va kheili doost dashtam ke Navisworks ra yad begiram

  2. برای شروع کار از پروژه های آماده استفاده می کنید یا لازمه که خودمون هم پروژه ای را از قبل تهیه کرده باشیم

  3. کاش تو شهرستان ها هم کارگاه های یک یا دو روزه بزارید

  4. با سلام
    آیا تهیه بسته آموزشی نیز آموزش مقدماتی تا حرفه ای را شامل می شود یا تنها دوره آنلاین این شرایط را دارد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My title