اگر به دنبال قویترین نرم افزار رندرگیری و انیمیشن سازی هستید…

لومیون بهترین انتخاب شماست

(به مدت محدود)

نرم افزار لومیون Lumion با توانایی شبیه سازی پروژه در فصول مختلف سال، شرایط اقیلیمی مختلف و انتخاب موقعیت جغرافیایی سایت پروژه بهترین گزینه برای شماست.

فرصت را از دست ندهید
بخشی از فیلم آموزش این نرم افزار شگفت آور را همین الآن بصورت رایگان دانلود کنید.

دانلود آموزش لومیون

 

 

گرافیک فوق العاده، سرعت بالا در رندرینگ و انیمیشن سازی، قابلیت شبیه سازی محیط و شرایط آب و هوایی

 • قویترین نرم افزار رندرگیری و انیمیشن سازی

لومیون یک نرم افزار Real Time در زمینه3d Visualization و سریع ترین راه برای تبدیل فایل های مدل سازی شده به تصویر و انیمیشن و تجسم سه بعدی پروژه ها با کیفیت بالا می باشد که توسط کمپانی Act-3D تولید شده و به تازگی نسخه ی 7 آن روانه ی بازار گشته است.

 • متریال های فیزیکال و مدل های آماده و متحرک 

648 متریال طبیعی و با قابلیت تنظیم رفلکت و بازتاب و شفافیت و … در کتابخانه ی لومیون وجود دارد و علاوه بر آن می توان ازعکس هایی با فرمت TGA, DDS, PSD, JPG, BMP, HDR و PNG نیز به عنوان تکسچر و متریال استفاده کرد .

 

 • پشتیبانی از برنامه های کاربردی و رایج مدلسازی 

اتوکدAutocad ، اسکچ آپSketch Up ، آرشیکدArchi Cad، رویتRevit ، راینو Rhino و تردی مکس ۳Dsmax از جمله نرم افزار هایی هستند که می توان مدل های شبیه سازی شده را از آنها خروجی گرفت و وارد لومیون نمود و مقدمات لازم جهت  تولید رندر به صورت عکس یا انیمیشن با کیفیت مورد نظر را به سادگی انجام داد .

 • افکت ها و جلوه های ویژه 

   

برای استفاده ی هر چه ساده تر معماران و مهندسان از این نرم افزار و برای تولید انیمیشن های حرفه ای با کمترین زمان ، قسمت بزرگی از نرم افزار لومیون به افکت ها و جلوه های ویژه اختصاص داده شده است .

 

باکمک نرم افزار Lumion محدودیت های انیمیشن سازی را کنار بگزارید!

شما می توانید پروژه ی مورد نظر خود را پس از مدل سازی در برنامه های مدل سازی وارد لومیون کرده ، متریال های مورد نظر را به آن اعمال کنید و همچنین سایت و محیط پیرامون را ایجاد نموده آبجکت های مورد نظر را به محیط اضافه کنید و در نهایت عکس و انیمیشن مطلوب را از آن خروجی بگیرید .تمام فعالیت‌های رندرینگ این نرم‌افزار به ازای هر فریم فقط و فقط 1 الی 3 ثانیه زمان خواهد برد. یعنی اگر شما بخواهید با استفاده از Lumion یک انیمیشن 30 ثانیه‌ای ایجاد کنید در بدترین شرایط شما به 3-4 دقیقه زمان برای رندرینگ احتیاج خواهد داشت .

 

اگر شما

 • هنوز برای ارائه و پرزنت پروژه خود راه حلی پیدا نکرده اید. 
 • برای تهیه رندرهای رئال به دنبال ساده ترین نرم افزار هستید.
 • ساخت انیمیشن برای نمایش واقعی ساختمان در محوطه سایت پروژه زمان گیر است.
 • از رندرهای که تا کنون از پروژه تهیه کرده اید راضی نیستید.
 • اگر به دنبال قویترین نرم افزار رندرگیری و انیمیشن سازی هستید .

و ….

حتما این آموزش را دانلود کنید

دانلود آموزش لومیون

 

 

naviswork free download