با رویت

دیگر هیچ گاه از دوباره کاری در نقشه کشی و سه بعدی سازی رنج نبرید!

می خواهم شما را با نرم افزاری آشنا کنم که در حین ترسیم نقشه های دوبعدی مدل سه بعدی را هم به شما پیشکش کند. تازه در کنار آن بتونید به هر تعداد که لازم هست نما، برش و بزرگنمایی داشته باشید، بدون اینکه نیاز باشه آنها را رسم کنید.

فرصت را از دست ندهید
بخشی از فیلم آموزش این نرم افزار شگفت آور را همین الآن بصورت رایگان دانلود کنید.

دانلود آموزش رویت

آیا شما هم در حین طراحی با مشکلات بزرگی مواجه می شوید؟

  • با رویت متره برآورد را تجربه کنید!

دسته بندی کردن و گروه بندی عناصر بکار رفته در مدل برای تعیین دقیق مولفه های ساختمانی، متره مصالح بکار رفته در ساختمان و برآورد دقیق آنها مستلزم صرف زمان زیاد و هماهنگی با نقشه های معماری، سازه و تاسیسات است. اما با کمک نرم افزار رویت نیازی به گرفتن خروجی های مختلف از پلان ها نیست! شما می توانید با فشردن یک دکمه به تمامی اهدافتان در این زمینه برسید.

 

  • تکمیل مستندات ساختمانی در کمترین زمان

شما می توانید پس از انجام مدل سازی،برای تکمیل مستندات پروژه اعم از پلان های رنگی،نماها، برش ها، بزرگنمایی ها و دیتایل ها بدون نیاز به دوباره کاری تمامی نیازهای مستندسازی را در اختیار داشته باشید. چرا که شما در حین تکمیل مدل در اصل کل پروژه را ترسیم کرده اید!!

  • شیت بندی و چاپ را به رویت بسپارید!

وقتی مدلسازی تمام شد و نوبت به بخش بندی مستندات در شیت ها رسید، دسته بندی نقشه و چیدن دیتایل ها با کد مخصوص و رفرنس درست در هر شیت یکی از معضلاتی است که گریبان گیر همه ی طراحان است. اما در رویت این کابوس به پایان رسیده و تجربه ای شیرین در انتظارتان است.

  • بدون نیاز به تمرین رندر بگیرید و انیمیشن سازی کنید!

تا کنون اگر می خواستید از ساختمان طراحی شده رندر و انیمیشن تهیه کنید باید از نرم افزارهای دیگر کمک گرفته و پروژه را دوباره در آنها مدل می کردید. اما تصور کنید شما در حین مدلسازی تمامی متریال ها را به عناصر نصب داده اید پس تنها نیاز است تا دوربین را در محل مناسب جاگذاری کرده و با تعیین زمان، تاریخ و محل پروژه برای تنظیم نور خورشید یک رندر واقعی را تجربه کنید.

 

با نرم افزار رویت بیشتر کاربگیرید! کمتر کار کنید!

تا کنون فکر کردید اگر سرعت تان را در طراحی و ترسیم نقشه ها بالا ببرید تا چه اندازه در حرفه ی کاری خود موفق تر خواهید بود. از زمانی که طراحی یک پروژه آغاز می شود تابه تایید کارفرما برسد و اجرایی شود بارها ویرایش شده و دستخوش تغییرات می شود. اعمال این تغییرات برعهده شماست. اگر بتوان با استفاده از نرم افزار حرفه ای رویت بدون دردسر و صرف زمان زیاد و هزینه های اضافی نقشه ها را ویرایش کرد، می توان پروژه های بیشتری را مدیریت کرده و  توانایی خود را در تحویل به موقع کار به دیگران اثبات نمود.

 

اگر شما

  • از دوباره کاری وتکرار در ترسیم نقشه های یک ساختمان خسته شده اید.
  • متره کردن یک ساختمان و برآورد هزینه های آن به یک غول تبدیل شده.
  • در ترسیم جزئیات، دیتایلینگ، وال سکشن و برش ها ضعیف هستید.
  • به دنبال ساخت انیمیشن برای نمایش واقعی ساختمان هستید.
  • برای شیت بندی نقشه ها زمان زیادی صرف می کنید.

و ….

حتما این آموزش را دانلود کنید

دانلود آموزش رویت

naviswork free download