رویت مپ آموزش آنلاین

دوره های آنلاین آموزش رویت مپ Revit MEP

دوره های آنلاین آموزش رویت مپ در زمان و هزینه های رفت و آمد به کلاس های آموزشی صرفه جویی  میکند!

اگر علاقمند به یادگیری نرم افزار هوشمند رویت مپ هستید اما زمان لازم برای شرکت در دوره های حضوری را ندارید! و یا اگر هنوز شجاعت لازم برای استفاده از تکنولوژی جدید وبینار برای آموزش یک نرم افزار را پیدا نکرده اید! خاطرنشان می کنم که  که درب را به روی پیشرفت علم در دنیانمی توان بست. چراکه همیشه تکنولوژی برای فراهم سازی شرایط آسایش در حال پیشرفت است و عقب ماندن از آن تنها به خود شخص ضرر می رساند. این قاعده در آموزش نیز مستثنی نبوده و راه حل های ارائه شده عصر دیجیتال در این صنعت نیز بسیار کارآمد و سودمند است.

اگر قبول دارید که آموختن نرم افزارهای جدید در بهینه سازی عملکرد شغلی تان موثر است، چرا به دنبال راه حلی برای این معضل بزرگ نیستید؟ آنچه امروزه تکنولوژی در اختیار ما قرار داده، استفاده از فناوری نوین در طراحی، اجرا و حفظ بنا بسیار ارزشمند و قابل تامل است. استفاده از نرم افزارهایی که فضاهای ابری و مجازی را پشتیبانی می کنند، به ما امکان دسترسی به اطلاعات پروژه را در هر زمان و هر مکان فراهم می آورد. پس برای شرکت در کلاس های آموزشی نیازی به نقل مکان نیست و با بهره گیری از تکنولوژی آموزش آنلاین رویت می توان در منزل یا حتی محل کار نیز آموزش ها را دریافت کرد.

آموزش رویت مپ، آموزش رویت مپ، آموزش رویت مپ

دوره های در حال ثبت نام رویت مپ

همکاران عزیزمان در گروه ایران بیم تاکنون ۹ دوره آموزش رویت مپ  نرم افزار مدلسازی تاسیساتی را به صورت آنلاین  برگزار کرده اند که با استقبال دوستان و عزیران ساکن در شهرهای مختلف کشورمان و همچنین عزیران و هم وطن های ما که ساکن کشورهای دیگر هستند قرار گرفته است. امید است تا با ترویج فرهنگ نوین آموزش آنلاین بتوانیم به تمام علاقمندان کسب علم و دانش در این حیطه کمک کنیم.

 دوره های برگذار شده رویت مپ

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *