دوره آنلاین روبوت استراکچر

دوره آموزش روبوت استراکچر آنلاین Robot Structure

 در حالیکه در منزل استراحت می کنید در دوره های آموزش روبوت استراکچر نیز حضور داشته باشید!!

آموزش نرم افزار روبوت استراکچر: روزگاری از قلم و کاغذ برای طراحی بناهای یک پروژه استفاده می شد، که کاری بسیار دشوار و زمان گیر بود؛ و قدرت انعطاف طراح در ارائه ایده های پیچیده و خلاق را می گرفت و در ضمن تهیه مستندات برای ارائه به مجریان جهت پیاده سازی همین ایده ها نیز خود چالشی بزرگ بود. همچنین مدیرت کارگاه های ساخت با توجه به تناقضات مستندات و فقدان ارتباط بین مدیران، نیروهای کار اجرایی و طراحان خود معضلی بزرگ بود، که منجر به صرف هزینه های اضافی برای جبران کمبودها و رفع نواقص می شد. پس از آن رفته رفته به منظور پاسخ به نیازهای فعالان در صنعت ساختمان فناوری های نوینی در بخش طراحی وارد بازار شد، که با استقبال دست اندر کاران این بخش قرار گرفت.

تولید نرم افزار های مختلف در رسته های متفاوت باعث افزایش سرعت و دقت مهندسین در بخش طراحی شد که کارآمد و موثر در بخش اجرا نیز بود. در زمینه آموزش نیز امروزه روش های نوینی در اختیار علاقمندان قرار گرفته تا بدون نیاز به صرف زمان و هزینه برای جابجایی به یادگیری پرداخته و قدم به قدم با پیشرفت تکنولوژی همراه باشند. در این بین آموزش نرم فزار توسط وبینار و استفاده از اینترنت جای خود را به دوره های آموزش حضوری داده و به کمک ما در عصر پرهیاهو و پرمشغله آمده است.

دوره های روبوت استراکچر در حال ثبت نام

روبوت استراکچر، روبوت استراکچر، روبوت استراکچر

تا امروز به کمک خداوند  ۳ دوره آموزش نرم افزار روبوت استراکچر توسط گروه ایران بیم برگزار شده که با استقبال دوستان و عزیران ساکن در شهرهای مختلف کشورمان و همچنین عزیران و هم وطن های ما که ساکن کشورهای دیگر هستند قرار گرفته است. امید است تا با ترویج فرهنگ نوین آموزش آنلاین بتوانیم به تمام علاقمندان کسب علم و دانش در این حیطه کمک کنیم.

آموزش آنلاین روبوت استراکچر دوره های برگذار شده

۰/۵ (۰ Reviews)5 پاسخ
  1. تقى
    تقى گفته:

    من لندن هستم دوست دارم که دوره اموزشىانلاین رو خریدارى کنم میخوام بدونم همه فایل هاى اموزشى رو یوجا میفرستید و چه پشتیبانى بعدش داره ممنون

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *