دوره آنلاین آموزش تکلا استراکچرز ایران بیم

دوره آنلاین آموزش تکلا استراکچرز

همراه با دوره آنلاین آموزش تکلا استراکچرز در زمان و هزینه های جابجایی صرفه جویی کنید!

دوره آنلاین آموزش تکلا استراکچرز :چرا همیشه اعمال تغییرات در روش های مرسوم که به نوعی عادت محسوب می شود سخت و دشوار بوده است؟ و چرا ما همیشه از تغییرات هراس داریم؟ اما در این میان اشخاصی پیروز می شوند که درب را به روی پیشرفت علم در دنیا نمی بندند، و سعی دارند تا از آن بهره مند شوند. چراکه همیشه تکنولوژی برای فراهم سازی شرایط آسایش در حال پیشرفت است و عقب ماندن از آن تنها به خود شخص ضرر می رساند. این قاعده در صنعت ساختمان نیز مستثنی نبوده و راه حل های ارائه شده عصر دیجیتال در این صنعت نیز بسیار کارآمد و سودمند است.

اگر قبول دارید که آموختن نرم افزارهای جدید در بهینه سازی عملکرد شغلی تان موثر است، چرا به دنبال راه حلی برای این معضل بزرگ نیستید؟ آنچه امروزه تکنولوژی در اختیار ما قرار داده، استفاده از فناوری نوین در طراحی، اجرا و حفظ بنا بسیار ارزشمند و قابل تامل است. استفاده از نرم افزارهایی که فضاهای ابری و مجازی را پشتیبانی می کنند، به ما امکان دسترسی به اطلاعات پروژه را در هر زمان و هر مکان فراهم می آورد. پس برای شرکت در کلاس های آموزشی نیازی به نقل مکان نیست و با بهره گیری از تکنولوژی دوره آنلاین آموزش تکلا استراکچرز می توان در منزل یا حتی محل کار نیز آموزش ها را دریافت کرد.

دوره آنلاین آموزش تکلا استراکچرز

دوره های آموزش ناویس ورک در حال ثبت نام

همراهان همیشگی اولین دوره آنلاین آموزش تکلا استراکچرز برترین نرم افزار مدلسازی سازه در دنیا توسط گروه ایران بیم برگزار می شود که امید است تا با استقبال دوستان و عزیران ساکن در شهرهای مختلف کشورمان و همچنین عزیران و هم وطن های ما که ساکن کشورهای دیگر هستند قرار بگیرد. امید است تا با ترویج فرهنگ نوین آموزش آنلاین بتوانیم به تمام علاقمندان کسب علم و دانش در این حیطه کمک کنیم.

2 پاسخ
  1. Avatar
    عبدالحسین چگنی می گوید

    سلام
    این نرم افزار جهت مدل سازی المان های سازه ای مورد استفاده قرار میگرید، که از این مدل سازی در پروسه های بیم و در نهایت تهیه نقشه های سازه ای استفاده میشود، برای یاد گیری این نرم افزار حداقل آشنایی با سازه های فولادی و بتنی مورد نیاز است، البته به علاقه مندی شما هم بستگی دارد. یادگیری این نرم افزار برای کسانی که در پروسه BIM فعالیت میکنند میتواند به میزان زیادی سودمند باشد،به جهت ارتباطی که مهندسان سازه و معماری با هم دارند.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *